Witchcraft - Forum ezoteryczne
Rytuał Błogosławieństwa Afrodyty - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Magia (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Zaklęcia i rytuały (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=26)
+---- Dział: Miłosne (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=107)
+---- Wątek: Rytuał Błogosławieństwa Afrodyty (/showthread.php?tid=7598)



Rytuał Błogosławieństwa Afrodyty - Elvie - 05-03-2016

RYTUAŁ BŁOGOSŁAWIEŃSTWA AFRODYTY

1. Po zainwokowaniu Afrodyty, namaluj pentagram. W każdym z jego rogów ustaw zioła:
- Lawendę - w miejscy symbolizującą ducha.
- Goździki - w miejscu symbolizującym wodę.
- Rozmaryn - w miejscu symbolizującym ognień.
- Cynamon - w miejscu symbolizującym ziemię.
- Płatki Róż - w miejscu symbolizującym powietrze.
Na środku, połóż przedmiot, który chcesz obdarować błogosławieństwem Afrodyty. Polecam biżuterię, bo jest praktyczna i pasuje do tej bogini.

2. Zapal kadzidełko, o zapachu wanilii, cynamonu lub innym zapachu, który kojarzy wam się z miłością.
Następnie wymów słowa:
Ja, Afrodyta, córka Zeusa, wyłoniona z piany żona Hefajstosa, błogosławię ten przedmiot, i daję mu moc: niechaj ten, kto go nosi, uzyska moje wsparcie i zainteresowanie płci przeciwnej. W imieniu czterech żywiołów: ognia - rozmarynu, wody - goździkom, ziemi - cynamonu, i powietrza - płatków róż, oraz świata duchowego, błogosławię Cię!

3. Zmieszaj zioła razem, i podpal je tak jak kadzidełko. Unieś nad nim przedmiot, i powiedz:
Ja, Afrodyta, córka Zeusa, wyłoniona z piany żona Hefajstosa, błogosławię ten przedmiot, i daję mu moc: niechaj ten, kto go nosi, uzyska moje wsparcie i zainteresowanie płci przeciwnej. W imieniu czterech żywiołów: ognia - rozmarynu, wody - goździkom, ziemi - cynamonu, i powietrza - płatków róż, oraz świata duchowego, błogosławię Cię!
I dodaj:
W imieniu trzech mojr: błogosławię Cię!
W imieniu dwóch kochanków: błogosławię Cię!
W imieniu tego ciała: błogosławię Cię!

Zrobiłam tak z pierścionkiem, i ofiarowałam go koleżance. Na następny dzień zagadał do niej chłopak, który jej się podobał.
Powodzenia, piszcie co o nim sądzicie, i co poprawić


RE: Rytuał Błogosławieństwa Afrodyty - Olimpia - 05-03-2016

Skoro działa to po co cokolwiek poprawiać? ... Zapamiętaj: nigdy nie miej autorytetów, skoro coś działa to jest zajebiście! Można ulepszać, ale czasem ''lepsze'' jest wrogiem ''dobrego'' ... wiem o tym doskonale! Bo mimo tej mojej wiedzy to dalej mam nadzieję, że się mylę i w efekcie jest ''DO CHOLERY!!!! PO CO POPRAWIAŁAM TE CHOLERNE KRESKI ELINEREM?'' xDD Ano... ''Jest dobrze! Ale jeszcze jakby tak dać różowy sypki cień na powiekę?'' ... *cień się osypuje po całej twarzy i makijaż robimy od nowa... -_- *

Tak więc, nie ważne jest co MY o tym sądzimy JEŚLI to działa.
Skoro już tak bardzo chcesz jednak wiedzieć... no to chciałam powiedzieć, że jest błąd w tym rytuale, że jak można wzywać Afrodytę po czym zacząć uważać się za nią? ... Ale po tym jak napisałaś o efekcie to mi mina zrzedła po czym po głębszym przemyśleniu stwierdziłam, że to rzeczywiście ma sens. :) Zajmuję się tym od kilkunastu lat... co nie oznacza, że jestem nie omylna! :)


RE: Rytuał Błogosławieństwa Afrodyty - Elvie - 05-03-2016

Ok, Oli dzięki za radę. :)


RE: Rytuał Błogosławieństwa Afrodyty - Adair - 08-03-2016

Może to będzie głupie pytanie, ale czy ten rytuał działa też jeśli wykonują go mężczyźni? Pewnie tak, ale wolę się upewnić. :)


RE: Rytuał Błogosławieństwa Afrodyty - Elvie - 08-03-2016

Jasne, inwokacja działa niezależnie od płci. :3


RE: Rytuał Błogosławieństwa Afrodyty - Olimpia - 09-03-2016

Inwokacja jak i cała reszta typu rytuałów... może działać na jedną osobę, a drugą nie... Zrozumcie w końcu, że to kwestia bardzo indywidualna i to, że komuś działa nie znaczy, że zadziała drugiej osobie. Bo to przede wszystkim osoba wykonująca ma moc, a nie rytuał... Ja np. mogłabym się produkować, a nic bym nie osiągnęła. ;)


RE: Rytuał Błogosławieństwa Afrodyty - patrykisdead - 29-03-2023

Jak zainwokować Afrodyte?
(09-03-2016, 00:48)Olimpia napisał(a): Inwokacja jak i cała reszta typu rytuałów... może działać na jedną osobę, a drugą nie... Zrozumcie w końcu, że to kwestia bardzo indywidualna i to, że komuś działa nie znaczy, że zadziała drugiej osobie. Bo to przede wszystkim osoba wykonująca ma moc, a nie rytuał... Ja np. mogłabym się produkować, a nic bym nie osiągnęła. ;)



RE: Rytuał Błogosławieństwa Afrodyty - Olimpia - 30-03-2023

Najlepiej po swojemu.
Patrzysz jakie archetypy ma Afrydyta, co lubi, zbierasz to, ładnie przygotowujesz dary, część palisz, część zostawiasz i wzywasz ładnie.