Witchcraft - Forum ezoteryczne
Karty Anielska Odpowiedź - Doreen Virtue, Radleigh Valentine - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Witchcraft (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Ezo Zakupy (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=130)
+---- Dział: Recenzje (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=312)
+---- Wątek: Karty Anielska Odpowiedź - Doreen Virtue, Radleigh Valentine (/showthread.php?tid=7618)Karty Anielska Odpowiedź - Doreen Virtue, Radleigh Valentine - Olimpia - 12-03-2016

Zapraszam do zakupu książki: https://talizman.pl/anielskie/165258-anielska-odpowiedz-karty-ksiazka-9788373777323.html
I na stronę wydawnictwa: www.studioastro.pl


[Obrazek: dorreeen01.jpg]


Prześliczne złote pudełeczko zawiera prześliczne 44 karty i książeczkę z krótkim acz szczegółowym objaśnieniem każdej z nich.

Talia jest prześliczna... utrzymana w złotych ramkach i żywych intensywnych kolorach, które przemawiają do ludzkiej podświadomości i psychiki. Zapierają dech w piersiach każdemu komu je pokazałam, budzą ciekawość, fascynację i pożądanie. Właściwie to tutaj nie ma nic za bardzo do powiedzenia... ta talia jest taka jak poprzednie talie dr. Doreen Virtue - absolutnie wspaniała pod każdym względem, tylko, że tym razem Pani Doreen wraz z Radleighem Valentine poszli ciut dalej... osobiście uważam, że przechodząc samych siebie.

Książeczka również się dużo nie różni... malutkich rozmiarów z opisem każdej karty. W sumie to każdy kto ma talie Pani Doreen wie czego się spodziewać.

Co do użycia... no oczywiście karty konkretne i czytelne. Z mojej ostatniej pracy odeszłam za radą kart Anielskich ''Wybierz nowy kierunek''- i nie żałuję, dostałam kilka propozycji pracy... jedna z nich była tak kiepska, że stwierdziłam, że pójdę sobie na rozmowę kwalifikacyjną bo i tak mi się nudzi. Zapytałam Anielską Odpowiedź o efekt tej rozmowy, wyszedł ''Sukces'' ... skończyło się w ten sposób, że od razu po rozmowie kwalifikacyjnej podpisałam umowę. Jestem zadowolona.

Inny przykład? Zapytałam Anielską Odpowiedź o pewną osobę, dostałam odpowiedź ''Odpuść'' - w przeciągu dwóch tygodni, beształam się w myślach, że nie posłuchałam tej rady.

W pewnym momencie zachorowałam... chciałam z tego wyjść jeszcze w tym tygodniu, wyszła mi karta ''Polepszenie'' - chorowałam jeszcze dwa dni. :)

Takich przykładów mogłabym podawać wiele, ale po co? Chciałam pokazać w jaki sposób Anielska Odpowiedź odpowiada na pytania i jak ich rady się manifestują w życiu. Na podstawie moich przykładów widać, że Anielska Odpowiedź to system łatwy, konkretny i szybki. Jak można tego nie polecić?