Witchcraft - Forum ezoteryczne
Zaklęcia i rytuały miłosne Javanese - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Magia (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Zaklęcia i rytuały (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=26)
+---- Dział: Miłosne (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=107)
+---- Wątek: Zaklęcia i rytuały miłosne Javanese (/showthread.php?tid=764)

Strony: 1 2 3


Zaklęcia i rytuały miłosne Javanese - Hirokita - 18-10-2012

Ostatnio natknąłem się na pewną książkę, która mnie zainteresowała. Oto jej fragment, który wczoraj przetłumaczyłem. Nie wiem na ile skuteczne są owe zaklęcia, nie miałem jeszcze okazji ich wypróbować.



Zaklęcie miłosne Króla Ajasmoro

Pochodzi z Java, używane by zdobyć czyjąś miłość. Zaklęcie jest w swoim ojczystym języku, i jak powiedziałem, nie zamierzam go tłumaczyć by nie zmniejszyć jego efektywności. Jest ono znane jako „pujaan” w Java, co oznacza inwokacja.
1. Stań w głównych drzwiach wejściowych bądź do ogrodu w piątkowy wieczór.
2. Weź głęboki oddech i go wstrzymaj. W między czasie prawą ręką uderz w ziemię 7 razy (wezwie to ciemne siły ziemi) Nie miej strachu, nie zobaczysz ich chyba że wkropisz do oczu łzy (wyjącego psa). Nie radzę tego próbować, chyba że masz bardzo silne serce! Jednak ich obecność będzie rozpoznawalna poprzez nagły podmuch zimnego powietrza bądź uczucia czyjejś obecności tuż za sobą co może przyprawić Cię o gęsią skórkę. Tak naprawdę prosisz aby te siły pomogły Ci spełnić swoje marzenia.
3. Mając podbudowane swoje emocje i pragnienia, wypowiedz zaklęcie:-

Hai, Ratu Ajasmoro
Turunlah bersama air mata Siti Fatimah
Kuseru namazu membantu-ku
Kembalikan roh ............ (imię osoby)
Kasih kepada-ku.

Hai ibu bumi
Kusera tujuh petala bumi
Kusera tujuh petala langit
Kembalikan-lah kasih cucu Hawa kepada-ku
Biar tujuh gunung meng-halang
Biar tujuh lautan merentang
Sedang-kan kuma di-seberang laut lagi-kan
datang
Sia-pa halang sia-pa binasa
Sia-pa datang sia-pa ke-cundang

Hai Ratu Ajasmoro
Kembalikan-lah roh ………… (imię osoby)
kepada-ku
Atas ber-kat nur Siti Fatimah
Kabul kata guru-ku
Kabul kata peng-aji-an ku

4. Pod koniec powtórz 3 razy imię osoby z imieniem jej/jego matki. Na koniec prosząc go by przyszedł do Ciebie/twojego domu.
Powyższe zaklęcie jest wyjątkowo efektowne przy przyciąganiu spowrotem opuszczającego Cię partnera/partnerkę, bądź przyciąganiu (partnera/partnerkę).
Jednak jeżeli chcesz by wszyscy zwrócili na Ciebię uwagę jak na osobę seksowną, byś wytwarzał(a) magnetyczne przyciąganie nieustannie zwracające uwagę płci przeciwnej, wtedy „hikmat menarik” (Zaklęcie przyciągania) jest w sam raz dla Ciebie.
1. Gdy będziesz gotowy/a wyjść (gdziekolwiek), tuż przed wyjściem przez próg domu, 3 razy wyrecytuj to zaklęcie:-

Pucuk pinang selera pinang
Mari ditanah dijari ma-nis
Duduk ren-dang berdiri ren-dang
Aku juga yang dipan-dang ma-nis

Zaklęcia Seksu Java (hikmat ber-zina)

Jest to bardzo, bardzo silne zaklęcie które przeczytane natychmiast „zapali” płeć przeciwną, i które jest jednym z bezlitosnych zaklęć, które będą ciągle namawiać twojego/ją partnera/kę do pójścia z tobą do łóżka nawet jeżeli mówił(a) „NIE” minuty wcześniej. Bez względu jak zimny/a czy nieczuły/a twój(a) partner(ka) jest, bez względu jak nieznajomy/a jest nieznajomy/a, to zaklęcie zadziała! Zaklęcie to było potajemnie stosowane przez szefa Ibańskich plemion w Borneo. Żywym dowodem na działanie tego zaklęcia jest to, że ma on 18 żon (najmłodszą w wieku 15 lat) zaś sam ma ponad 80. Oto zaklęcie:-
1. Gdy pocieram swój kciuk
Tak naprawdę pocieram łechtaczkę (penisa)
tamtej dziewczyny (chłopaka) ………… (jej/jego imię bądź kolor ubrania jeżeli nieznajomy/a)

Pozwól jej okazać swoją miłość do mnie
Pozwól jej okazać swoje pożądanie do mnie

Nang pa bunang
Pa bunang ali menga-li
Ra-gi pun tun-duk
Ra-ji pun tun-duk

Dengan ber-kat doa aku
Lailahai illallah

Powtarzaj to zaklęcie tak długo aż zauważysz że twój partner/partnerka odpowiada. Są przypadki w których trwa to dłużej niż zazwyczaj by uzyskać efekt, jednak w końcu Ci się powiedzie. Spróbuj tego a będziesz pod wrażeniem rezultatu. Jedną oczywistą wskazówką, że zaklęcie działa jest ta, że osoba będzie się czuła niezręcznie, zmieniała często pozycję nóg i oczywiście zerkała na Ciebie od czasu do czasu. Zaklecie to jest przeznaczone dla mężczyzn, jednak jest równie efektowne dla kobiet.
Jednak gdy podejrzewasz że jesteś ofiarą takiego czaru bądź podobnego po prostu odejdź od swojego siedzenia a zaklęcie będzie złamane. Siedząc obok swego rodzaju „bariery”, blokując widok rzucającego zaklęcie, takiej jak ściana czy ludzie, również jest efektownym sposobem na złamanie zaklęcia. Jeżeli naprawdę nie możesz opuścić miejsca w którym siedzisz i jesteś w sytuacji na otwartym widoku kiedy czujesz, że ktoś rzuca na Ciebie zaklęcie, oto efektowne zaklęcie na kontratak:-
Weź zapałkę-patyk/papierosa bądź jaki kol wiek inny długi, smukły, cylindrowy obiekt przypominający kształtem penisa, powiedz gładko:-

Bismillaahir Rohmaanir Rohim (3x)
Łamię twoje zaklęcie.

Po wymówieniu tego, złam patyk na dwie części – on będzie się zastanawiał co go nagle „wyłączyło”.

____________
źródło: The Powerful and Deadly Spells of the Javanese by Lau Soon Wah


RE: Zaklęcia i rytuały miłosne Javanese - Amber - 19-10-2012

Kojarzy mi się z voodoo, zapewne plemiona mają swoje rożne rytuały, ale niezrozumiały język i możliwość błędu przy tłumaczeniu nakazują ostrożność. Trudno przewidzieć skutki. ;) Poza tym wszyscy wiedzą, że nie popieram "uwiązywania w miłości". No, ale każdy ma Wolną Wolę. :)


RE: Zaklęcia i rytuały miłosne Javanese - Evander - 21-10-2012

Amorte,

Ktoś wie, jak się wymawia ten bełkot w tych zaklęciach? Spróbuję sobie z nudów na mieście kiedyś.


RE: Zaklęcia i rytuały miłosne Javanese - Olimpia - 21-10-2012

Ja wymawiałam tak jak się czyta, a bynajmniej próbowałam i chyba to jest poprawna wymowa. W każdym razem coraz lepiej mi szło więc... :D


RE: Zaklęcia i rytuały miłosne Javanese - Irbis - 23-11-2014

Pamięta może ktoś jakie były efekty tego rytuału?


RE: Zaklęcia i rytuały miłosne Javanese - Disneyowa - 27-02-2015

Powiem szczerze, że zaciekawiło mnie to zaklęcie. Spróbuje je wykonać dzisiaj wieczorem, w końcu mamy piątek Dzień Wenus, a ta pomaga w sprawach "miłosnych". ;)


RE: Zaklęcia i rytuały miłosne Javanese - Magician7 - 27-02-2015

(27-02-2015, 15:42)Disneyowa napisał(a): Powiem szczerze, że zaciekawiło mnie to zaklęcie. Spróbuje je wykonać dzisiaj wieczorem, w końcu mamy piątek Dzień Wenus, a ta pomaga w sprawach "miłosnych". ;)

Moja rada, nie ogłaszaj wszystkim ze robisz ryt, bo mogą nieświadomie zacząć blokować działnie.


RE: Zaklęcia i rytuały miłosne Javanese - Disneyowa - 27-02-2015

Dzięki za radę, nie wiedziałam, że mogą istnieć tak "zawistne" osoby. Pozdrawiam. ;)


RE: Zaklęcia i rytuały miłosne Javanese - Atria - 27-02-2015

Nie kwestia zawiści czy niechęci. Jak Magician napisał, robi to nieświadomie. Chodzi o samą uwagę poświęconą tej informacji, a uwaga to także energie.


RE: Zaklęcia i rytuały miłosne Javanese - Felix - 03-06-2015

I jak sprawdził ktoś zaklęcia? Jestem ciekawy czy są efektowne. :)