Witchcraft - Forum ezoteryczne
Witam - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Witchcraft (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Poznajmy się (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Witam (/showthread.php?tid=7651)



Witam - Diarf - 10-04-2016

Witam, przyszedłem się zarejestrować tak po prostu, by moją wiedzą, czy doświadczeniem wspierać młodsze pokolenia.

W gronie moich zainteresowań leżą : Runy, astrologia, fizyka, okultyzm od wedyzmu po współczesne odmiany thelemy, chemia, wicca, wszelkie nurty neopaganizmu jak i historycznego czarostwa europejskiego i azjatyckiego w rodzaju szamaństwa wszelkiego, satanizm tradycyjny et tercera. Uważam się za przedstawiciela nurtu Chaosu P. Carolla, a w praktyce jestem "zbieraczem" wiedzy, gdyż praktykować coś poważniejszego prócz zmian samoświadomości i działań około mojej własnej osoby nie praktykuję od wielu lat, pozdrawiam.


RE: Witam - Olimpia - 11-04-2016

Żeby mieć wiedzę czy doświadczenie, należy mieć praktykę. :)
Witaj wśród nas!


RE: Witam - Alkadias - 11-04-2016

Witaj


RE: Witam - wena - 12-04-2016

I ja powitam.
Młodsze pokolenie... dzięki poczułem sie odrobinę młodziej. xD