![]() |
|
Witam - Wersja do druku +- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl) +-- Dział: Witchcraft (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Poznajmy się (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=5) +--- Wątek: Witam (/showthread.php?tid=7651) |
Witam - Diarf - 10-04-2016 Witam, przyszedłem się zarejestrować tak po prostu, by moją wiedzą, czy doświadczeniem wspierać młodsze pokolenia. W gronie moich zainteresowań leżą : Runy, astrologia, fizyka, okultyzm od wedyzmu po współczesne odmiany thelemy, chemia, wicca, wszelkie nurty neopaganizmu jak i historycznego czarostwa europejskiego i azjatyckiego w rodzaju szamaństwa wszelkiego, satanizm tradycyjny et tercera. Uważam się za przedstawiciela nurtu Chaosu P. Carolla, a w praktyce jestem "zbieraczem" wiedzy, gdyż praktykować coś poważniejszego prócz zmian samoświadomości i działań około mojej własnej osoby nie praktykuję od wielu lat, pozdrawiam. RE: Witam - Olimpia - 11-04-2016 Żeby mieć wiedzę czy doświadczenie, należy mieć praktykę. Witaj wśród nas! RE: Witam - Alkadias - 11-04-2016 Witaj RE: Witam - wena - 12-04-2016 I ja powitam. Młodsze pokolenie... dzięki poczułem sie odrobinę młodziej. xD |