Witchcraft - Forum ezoteryczne
Czy wiara i czyste intencję wystarczą? - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Magia (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Zaklęcia i rytuały (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=26)
+---- Dział: Miłosne (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=107)
+---- Wątek: Czy wiara i czyste intencję wystarczą? (/showthread.php?tid=7689)Czy wiara i czyste intencję wystarczą? - kropladeszczu85 - 11-05-2016

Witam.
Rozstałam się z osobą, którą bardzo kocham, sprawa przedstawia się w taki sposób, że ona też nadal mnie kocha, jednak wiele się między nami wydarzyło przez te 3 lata i pomimo tego, że nadal mnie kocha, mówi, że nie potrafi zapomnieć o przeszłości. Czy w takim przypadku powinno się wykonywać rytuały miłosne na powrót partnera czy są może jeszcze jakieś inne? Walka o nasz związek trwała bardzo długo bo kilka miesięcy, jedyną przyczyną rozpadu jest blokada tej osoby, miłość nie wygasła.
P.S Od dawna interesuje się tematem magii, jednak nigdy nie wykonywałam żadnego rytuału czy czyste intencje i wiara w jego powodzenie, oczywiście z odpowiednim przygotowaniem miejsca i rekwizytów wystarczą żeby się powiodło? Boje się, że to za mało, a strasznie mi zależy na tym żeby się udało.
Czytałam, że można poprosić wróżkę o takie rytuały, niestety jak pod górkę to pod górkę, mam teraz chwilowy przestój w pracy i szczerze mówiąc nie bardzo mnie stać na to żeby komuś zapłacić, ale czy to jest możliwe żeby ktoś za nas zrobił coś takiego i żeby to zadziałało?
Pomóżcie, pierwszy raz czuję po czyimś odejściu jakby zabrał moje serce i duszę ze sobą, w ogóle wszystko było pierwszy raz tak silne, szczere i piękne. Niestety były też błędy, ale udało się nam je wszystkie zrozumieć wspólną pracą przez ostatnie miesiące, wiele zmienić, naprawić, pozostała tylko ta blokada u tej osoby.


RE: Czy wiara i czyste intencję wystarczą? - Adrianna - 11-05-2016

Blokadę można zdjąć i bez magii... Szczególnie jeśli jest dalej uczucie. Daj jej tylko czas. No i staraj się. Jak jest wyjątkowo oporna to coś tam działaj, ale najpierw się uspokój, pomedytuj nad tym.

Tak, może to za nas wykonać inna osoba. Są rytuały ogólne na miłość i na konkretną osobę. Intencje to wszystko czego potrzeba, żeby rytuał zadziałał, niekoniecznie czyste. Oczko Bez wiary w skuteczność to raczej się nie uda. Moc jest w Tobie i ile jej wlejesz w działanie tyle będziesz miała.

Powodzenia. Uśmiech


RE: Czy wiara i czyste intencję wystarczą? - kropladeszczu85 - 11-05-2016

Dziękuje za pokrzepiającą odpowiedź. Oczko Działam cały czas jak najbardziej, ale sytuacja jest ciężka dlatego myślę, że mała pomoc nie zaszkodzi. Z wiarą na szczęście jest ok. Oczko(11-05-2016, 15:56)Adrianna napisał(a): Blokadę można zdjąć i bez magii... Szczególnie jeśli jest dalej uczucie.Daj jej tylko czas. No i staraj się. Jak jest wyjątkowo oporna to coś tam działaj, ale najpierw się uspokój, pomedytuj nad tym.

Tak, może to za nas wykonać inna osoba. Są rytuały ogólne na miłość i na konkretną osobę. Intencje to wszystko czego potrzeba, żeby rytuał zadziałał, niekoniecznie czyste. Oczko Bez wiary w skuteczność to raczej się nie uda. Moc jest w Tobie i ile jej wlejesz w działanie tyle będziesz miała.

Powodzenia. Uśmiech