![]() |
|
Dzien dobry wszystkim - Wersja do druku +- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl) +-- Dział: Witchcraft (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Poznajmy się (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=5) +--- Wątek: Dzien dobry wszystkim (/showthread.php?tid=7733) |
Dzien dobry wszystkim - Margo1970 - 04-07-2016 Witam wszystkich na tym forum!Jestem zupelnym laikiem pelnym zapalu i checi Czytam, przeglądam, nabieram obycia licze na Wasze wsparcie i pokazanie wlasciwej drogi. ze swojej strony oferuje calkowita zyczliwosc i oddanie
RE: Dzien dobry wszystkim:) - Nilvan - 04-07-2016 Witam. RE: Dzien dobry wszystkim:) - Szczęściarz - 04-07-2016 Witaj wśród nas. Cieszymy się że tu jesteś, a przynajmniej moja skromna osoba. Opowiedz nam coś o sobie. Może poprostu: Czemu Magia? RE: Dzien dobry wszystkim:) - Margo1970 - 04-07-2016 Czemu magia?? A jak odpowiem,ze w rodzinie mowia na mnie czrow ica zabrzmi infantylnie?w dosc mlodym wieku stracilam milosc bardzo istotna osobe od tego czasu staram sie nawiazac z nim kontakt.Nie konczylam zadnych nauk po prostu cos jest staram sie to nazwac okreslic .Na razie sama sie miotam moze to zludzenie? Jestem tutaj i chce zidentyfikowac co we mnie siedzi znowu jestem na powaznym zakrecie zyciowym i czuje ze z Wami latwiej mi bedzie sciskam
RE: Dzien dobry wszystkim:) - Kamis - 04-07-2016 Witaj
RE: Dzien dobry wszystkim:) - Margo1970 - 04-07-2016 Witam! RE: Dzien dobry wszystkim:) - Olimpia - 04-07-2016 Hej.
RE: Dzien dobry wszystkim:) - Void - 04-07-2016 Cześć cześć!
|