Witchcraft - Forum ezoteryczne
Dzien dobry wszystkim - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Witchcraft (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Poznajmy się (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Dzien dobry wszystkim (/showthread.php?tid=7733)



Dzien dobry wszystkim - Margo1970 - 04-07-2016

Witam wszystkich na tym forum!Jestem zupelnym laikiem pelnym zapalu i checi:) Czytam, przeglądam, nabieram obycia :) licze na Wasze wsparcie i pokazanie wlasciwej drogi.:) ze swojej strony oferuje calkowita zyczliwosc i oddanie :)


RE: Dzien dobry wszystkim:) - Nilvan - 04-07-2016

Witam.


RE: Dzien dobry wszystkim:) - Szczęściarz - 04-07-2016

Witaj wśród nas. Cieszymy się że tu jesteś, a przynajmniej moja skromna osoba. Opowiedz nam coś o sobie. Może poprostu: Czemu Magia?


RE: Dzien dobry wszystkim:) - Margo1970 - 04-07-2016

Czemu magia?? A jak odpowiem,ze w rodzinie mowia na mnie czrow ica zabrzmi infantylnie?w dosc mlodym wieku stracilam milosc bardzo istotna osobe :( od tego czasu staram sie nawiazac z nim kontakt.Nie konczylam zadnych nauk po prostu cos jest staram sie to nazwac okreslic .Na razie sama sie miotam moze to zludzenie? Jestem tutaj i chce zidentyfikowac co we mnie siedzi:)znowu jestem na powaznym zakrecie zyciowym i czuje ze z Wami latwiej mi bedzie:) sciskam


RE: Dzien dobry wszystkim:) - Kamis - 04-07-2016

Witaj :D


RE: Dzien dobry wszystkim:) - Margo1970 - 04-07-2016

Witam!


RE: Dzien dobry wszystkim:) - Olimpia - 04-07-2016

Hej. ^^


RE: Dzien dobry wszystkim:) - Void - 04-07-2016

Cześć cześć! ;)