Witchcraft - Forum ezoteryczne
Rap [Uwaga powoduje krwawienie uszu oraz okolic móżdżka] - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Luźne (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=128)
+--- Dział: Nasza Twórczość (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Rap [Uwaga powoduje krwawienie uszu oraz okolic móżdżka] (/showthread.php?tid=7789)



Rap [Uwaga powoduje krwawienie uszu oraz okolic móżdżka] - LupusAlbum - 31-08-2016

https://www.youtube.com/watch?v=0xw4025Ekns

Tytuł trochę wymowny ;)

Niestety tekst mi przepadł bo zgubiłem pendrive..


RE: Rap [Uwaga powoduje krwawienie uszu oraz okolic móżdżka] - amen666 - 01-09-2016

"powoduje krwawienie uszu oraz okolic móżdżka"


RE: Rap [Uwaga powoduje krwawienie uszu oraz okolic móżdżka] - Shadow - 03-09-2016

Ciężko nazwać to rapem tak jak Popka i gang albani. Koleś w domu musiał to nagrywać na dyktafonie, po kilku zdaniach wyłączyłem, goś przeładowuje wersy i nie wyrabia wypowiedzieć tego na czas i wogóle nie zgrywa się z bitem. To jakiś pajac który myśli, że ma super flow i skillsy tylko nikt tego nie rozumie to wstawia to na yt. Nie wiem po co wogóle ludzie robią coś takiego skoro nie umieją.


RE: Rap [Uwaga powoduje krwawienie uszu oraz okolic móżdżka] - LupusAlbum - 03-09-2016

(03-09-2016, 15:19)Shadow napisał(a): Ciężko nazwać to rapem tak jak Popka i gang albani. Koleś w domu musiał to nagrywać na dyktafonie, po kilku zdaniach wyłączyłem, goś przeładowuje wersy i nie wyrabia wypowiedzieć tego na czas i wogóle nie zgrywa się z bitem. To jakiś pajac który myśli, że ma super flow i skillsy tylko nikt tego nie rozumie to wstawia to na yt. Nie wiem po co wogóle ludzie robią coś takiego skoro nie umieją.

Dzięki :<
Nagrywałem w domu bo jakieś sensowne studio jest 1,5 godziny jazdy ode mnie. Nie jest nagrywane na dyktafoniw tylko na całkiem sensownym mikrofonie pojemnościowym. Fakt wytłumienie pokoju praktycznie zerowe. Mastering i mix robiony samodzielnie, więc efekt powalający nie jest. Każdy ma prawo wrzucić coś na yt.


RE: Rap [Uwaga powoduje krwawienie uszu oraz okolic móżdżka] - Shadow - 14-09-2016

No sorry Madras, nie każdy się do tego nadaje, nie wbijasz sie w rytm, masz przeładowane tekstem wersy i dlatego nie wyrabiasz się. Jak troche poćwiczysz to może coś z tego będzie.


RE: Rap [Uwaga powoduje krwawienie uszu oraz okolic móżdżka] - LupusAlbum - 14-09-2016

Będę ćwiczył :v


RE: Rap [Uwaga powoduje krwawienie uszu oraz okolic móżdżka] - Cathubodua - 25-10-2016

Ćwicz i zbieraj kasę na szkolenie siebie i na dobre studio nagraniowe bo to podstawa.
Poza tym lekce śpiewu. Na poważnie, wiele osób o tym zapomina, ale żeby dobrze rapować potrzebujesz też w miarę dobrze śpiewać. Ćwiczenia głosu, a przede wszystkim praca z oddychaniem/przeponą jest tu podstawą.
Druga kwestia, to czy to koniecznie musi być rap, rynek szczególnie w Polce jest rapem nasycony. Do tego potrzebny jest odkreślony image, wywodzenie się z określonego środowiska, bo wtedy trafiasz do ludzi "stamtąd". Obejrzyj sobie nagrania naszych raperów i zobacz czy będziesz się w tym dobrze czuł.
W Polsce nie sprawdza się wzorowanie się na raperach z USA.
A jeśli interesuje Cię bycie głównie muzykiem, to czy jest jeszcze jakiś rodzaj muzyki w którym będziesz się dobrze czuł.

Pomyśl do jakich odbiorców chcesz trafić ze swoją muzyka i tekstami.
To Ty masz mieć pomysł na siebie, a wytwórnia może Cię trochę skorygować. Wtedy w Ciebie zainwestuje.
Może też całkowicie zmienić Twój image jeśli uzna że masz talent, ale lepiej sprawdzisz się w innym typie muzyki. Zastanów się czy jesteś też gotowy na zmiany.
Od podpisania kontraktu do wyjścia na rynek mija kilka lat, więc musisz się przygotować i w tym czasie znaleźć sobie inny sposób na życie - za co będziesz żył oraz co zrobisz kiedy debiut nie wypali.
Jak promujesz się w internecie? Jak tylko tak, to trochę za mało, trzeba budować kontakty, wejść w środowisko muzyczne, ponieważ poprzez ludzi będziesz dalej mógł się promować,szkolić oraz zyskasz okazję do występów.
Ale najważniejsze to pomysł na siebie, praca nas sobą i wstępnie krok po kroku to w jaki sposób będziesz się dalej rozwijał i promował.
Powodzenia.