![]() |
|
Witam - Wersja do druku +- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl) +-- Dział: Witchcraft (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Poznajmy się (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=5) +--- Wątek: Witam (/showthread.php?tid=7790) |
Witam - Behemoth - 01-09-2016 Witajcie, na tym forum będziecie mnie znać jako Behemoth (choć kto wie, może się to zmieni z czasem). Interesuję się muzyką (od poważnej po black metal), historią (szczególnie wojna secesyjna), literaturą i nauką języków. Na forum chcę poszerzyć swoją wiedzę i z czasem wykorzystywać ją w praktyce. Pozdrawiam cieplutko
RE: Witam - Ruta - 06-09-2016 Cześć. Czemu wojna secesyjna? RE: Witam - Behemoth - 07-09-2016 Znaczy ta Wojna Secesyjna to tylko przykład jednego z moich ulubionych tematów, jeśli chodzi o historię. ![]() Właściwie to dowiedziałem się więcej o Wojnie Secesyjnej (wcześniej miałem tylko świadomość, że była taka wojna) na lekcji historii i od tego się zaczęło. Możliwe, że zaraził mnie tym właśnie mój nauczyciel od historii. Również mam sentyment do tego wydarzenia, ponieważ pisałem wypracowanie na ten temat. |