Witchcraft - Forum ezoteryczne
Witam - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Witchcraft (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Poznajmy się (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Witam (/showthread.php?tid=7790)



Witam - Behemoth - 01-09-2016

Witajcie, na tym forum będziecie mnie znać jako Behemoth (choć kto wie, może się to zmieni z czasem).
Interesuję się muzyką (od poważnej po black metal), historią (szczególnie wojna secesyjna), literaturą i nauką języków.
Na forum chcę poszerzyć swoją wiedzę i z czasem wykorzystywać ją w praktyce.
Pozdrawiam cieplutko



RE: Witam - Ruta - 06-09-2016

Cześć.
Czemu wojna secesyjna?


RE: Witam - Behemoth - 07-09-2016

Znaczy ta Wojna Secesyjna to tylko przykład jednego z moich ulubionych tematów, jeśli chodzi o historię. :)
Właściwie to dowiedziałem się więcej o Wojnie Secesyjnej (wcześniej miałem tylko świadomość, że była taka wojna) na lekcji historii i od tego się zaczęło. Możliwe, że zaraził mnie tym właśnie mój nauczyciel od historii. Również mam sentyment do tego wydarzenia, ponieważ pisałem wypracowanie na ten temat.