![]() |
|
Kaczuch się wita - Wersja do druku +- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl) +-- Dział: Witchcraft (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Poznajmy się (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=5) +--- Wątek: Kaczuch się wita (/showthread.php?tid=7804) |
Kaczuch się wita - Kaczuch - 18-09-2016 Dobry Wieczór! Od razu przyznam, że zawsze uważałam się za sceptyka, jednak po pewnych doświadczeniach... Powiedzmy że istnienie magii przestało być już taką niewiarygodną opcją. Dlatego stwierdziłam, że czemu nie dowiedzieć się więcej, choćby o tym jak inni ludzie postrzegają świat? Nie mam żadnych problemów do rozwiązania za pomocą nadnaturalnych zjawisk, jestem po prostu ciekawa i chcę wiedzieć więcej o świecie i rzeczach, których nie widać na pierwszy rzut oka. Na razie najbardziej ciekawią mnie techniki medytacyjne i magia szamańska. RE: Kaczuch się wita - Szczęściarz - 19-09-2016 Kaczuchy...lub -o. Witaj wśród nas. Z tego tematu znajdziesz tutaj na pewno dużo więc polecam grzebać czytać grzebać czytać dużo się tu można nauczyć.
RE: Kaczuch się wita - abbadon - 19-09-2016 Witamy na pokładzie... I życzę miłej lektury. RE: Kaczuch się wita - Luna_90 - 20-09-2016 Witaj.
|