Witchcraft - Forum ezoteryczne
Oczyszczenie miejsca - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Magia (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Pytania i problemy (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Oczyszczenie miejsca (/showthread.php?tid=7824)Oczyszczenie miejsca - Kelemvor - 13-10-2016

Zdecydowanie jestem osobą początkującą, jeśli chodzi o ezoterykę, stąd poniższe pytanie.

Problem jest następujący. Od dłuższego już czasu cierpię na różne problemy zdrowotne o nieokreślonej przyczynie: m.in. bóle pleców, bóle mięśni i ścięgien, bóle brzucha, migreny, kołatania serca, ostatnio doszły też inne, o których nie chcę się rozwodzić plus problemy z zasypianiem. Chodziłem po lekarzach i badałem się na wszelkie sposoby: robiono mi kilkukrotnie badania krwi i moczu – pod różnym kątem, badania usg (w tym echo serca), prześwietlenia i inne. Wszystkie badania wyszły czyste, zero nieprawidłowości.

Myślałem, że to może jakieś nerwice albo zmiany spowodowane siedzącym trybem pracy (chociaż jestem osobą aktywną fizycznie), ale zauważyłem, że objawy ulegają znacznemu złagodzeniu albo wręcz całkowicie ustępują poza domem. Ostatnio byłem na dwudniowej imprezie i nocowałem u znajomych - przeszło mi wszystko jak ręką odjął, a kilkadziesiąt minut po powrocie znowu się zaczęło. Dodam, że miejsce, w którym obecnie mieszkam jest związane z bardzo trudnym okresem mojego życia, kiedy spotkało mnie dużo stresu, nieprzyjemności i niepowodzeń.

Co dziwniejsze, podobne problemy zaczął odczuwać mój współlokator, który również ze strachu się przebadał. Nawet mój pies zaczął mieć problemy zdrowotne o tej samej naturze; jeździłem z nim po różnych klinikach, ale nikt nie potrafił ustalić przyczyny (w końcu nagle samo mu przeszło).

W perspektywie kilku/kilkunastu miesięcy planują się przeprowadzić do innego miasta, ale czy mógłbym na obecną chwilę jakoś sobie pomóc? Sądzę, że te problemy są związane nie tylko z miejscem, ale także ze mną, jakby były we mnie jakieś niewidzialne rany.

Pzdr.


RE: Oczyszczenie miejsca - Olimpia - 14-10-2016

Dobrze, byłoby się oczyścić albo po prostu pracować ze swoją podświadomością tzn. autohipnoza.