Witchcraft - Forum ezoteryczne
Chciałbym Was wszystkich powitać :) - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Witchcraft (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Poznajmy się (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Chciałbym Was wszystkich powitać :) (/showthread.php?tid=7880)

Strony: 1 2


Chciałbym Was wszystkich powitać :) - Scareto - 19-11-2016

Witajcie. :)
Chodzę do trzeciej klasy gimnazjum, jestem bardzo świeżutki w temacie magii, chociaż miałem okres silnej ciekawości i ekscytacji urokami i klątwami .
Dziękuję, że mogę korzystać z Waszego ogromu wiedzy, z tego zbioru informacji, jest to naprawdę świetna sprawa. :)
Bardzo zależy mi na znalezieniu mistrza, mentora, nauczyciela, ponieważ boję się zatracić w pysze, zrobić głupotę. Strach i respekt napawa mnie gdy tylko widzę jak wiele nauk zawiera to forum. :)
Dziękuję że mogę z Wami obcować, choćby wirtualnie, dziękuję że użyczacie mi swojej mądrości!
Pozdrawiam serdecznie. :)

PS. Przepraszam za podpięcie się do tematu Welesa, natura pasożyta daje o sobie znać. xD


RE: Chciałbym Was wszystkich powitać :) - Behemoth - 19-11-2016

Witaj, co przyciągnęło Cię do magii (pomijając, jak to ująłeś ,,nieciekawy okres w Twoim życiu")?
Wstrzymaj się z szukaniem nauczyciela, warto na początku magię poznawać samemu. Również możesz zerknąć na kurs kabały, który prowadzi Szczęściarz. ;)
Gdybyś miał jakiekolwiek wątpliwości to pytaj, od tego tutaj wszyscy jesteśmy - pomagamy sobie nawzajem.


RE: Chciałbym Was wszystkich powitać :) - Scareto - 19-11-2016

(19-11-2016, 21:40)Behemoth napisał(a): Witaj, co przyciągnęło Cię do magii (pomijając, jak to ująłeś ,,nieciekawy okres w Twoim życiu")?
Wstrzymaj się z szukaniem nauczyciela, warto na początku magię poznawać samemu. Również możesz zerknąć na kurs kabały, który prowadzi Szczęściarz. ;)
Gdybyś miał jakiekolwiek wątpliwości to pytaj, od tego tutaj wszyscy jesteśmy - pomagamy sobie nawzajem.

Co mnie przyciągnęło? Tajemnicza aura okalająca temat magii oraz wykraczanie poza granice świadomości, nowe bodźce, zupełnie inne odczucia, poznanie odpowiedzi na pytania, których nie uzyskam od przeciętnych ludzi.

Zerknę, dziękuję. :)
Dziękuję także że drugi raz już mi odpowiadasz! :)
Przesyłam falę miłości. <3


RE: Chciałbym Was wszystkich powitać :) - Kamis - 19-11-2016

Witaj na forum. Jesteś młodą osobą, ale to nie przeszkoda, jeśli bierzesz magije na poważnie. Najpierw przejrzyj całe forum, proponuje też przeczytać pewne pozycje dla poczatkujacych, które także znajdziesz na forum. Jeśli czegoś nie rozumiesz to śmiało pytaj. Na pewno ktoś odpowie. :D Pozdrawiam i miłej lektury.


RE: Chciałbym Was wszystkich powitać :) - Nilvan - 19-11-2016

Witam kolejną osobę. :)
Mam nadzieję, że ta wiedza, która znajduje się tu przyda ci się. ;)


RE: Chciałbym Was wszystkich powitać :) - Scareto - 19-11-2016

Witaj Kamis, dziękuję za odzew. :)
Przeczytam, oczywiście, nie mam zamiaru niczego wywoływać bez odpowiedniego przygotowania. ^^
To pierwsze pytanie - karty tarota. Jest sens na początku drogi z magią zaczynać z nimi współpracę? :)

(19-11-2016, 21:58)Nilvan napisał(a): Witam kolejną osobę.:)
Mam nadzieję, że ta wiedza, która znajduje się tu przyda ci się.;)

Witam. :)
Dziękuję za odwiedziny! ^3^
Też mam taką nadzieję, i dziękuję że masz ją w sobie. :D
Tyle kochanych ludzi. <3


RE: Chciałbym Was wszystkich powitać :) - Kamis - 19-11-2016

Według mnie to Tarot zalicza się do podstaw. I dobrze by bylo gdybyś spróbował w miarę wcześnie, na pewno Ci nie zaszkodzi więc śmiało możesz spróbować. Do wniosków dojdziesz sam. Szybko nie rezygnuj, tarota zrozumieć jest ciężko, ja sam przyznaje że już jakiś czas używam, ale to jest jeszcze nic. Tarot to też nie reguła, są osoby które nie potrzebują tego narzędzia i też świetnie sobie radzą. Poczytaj trochę na forum, i zapraszam też do kursu Kraiga prowadzonego przez Szczęściarza. :D


RE: Chciałbym Was wszystkich powitać :) - Advena - 19-11-2016

Cześć. :)


RE: Chciałbym Was wszystkich powitać :) - Cyjanek987 - 20-11-2016

Witam. :)


RE: Chciałbym Was wszystkich powitać :) - Weles - 20-11-2016

Cześć. ?