Witchcraft - Forum ezoteryczne
Crossing Work (Zemsta w moim wykonaniu) - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Magia (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Pozostałe rodzaje magii (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=20)
+---- Dział: Voodoo/Hoodoo (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=385)
+----- Dział: Hoodoo (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=389)
+----- Wątek: Crossing Work (Zemsta w moim wykonaniu) (/showthread.php?tid=7953)



Crossing Work (Zemsta w moim wykonaniu) - Nilvan - 22-01-2017

Crossing Work tłumacząc "krzyżowanie". Krzyżowanie było i jest do teraz często wykorzystywane do rzucania klątw, uroków itp. W hoodoo krzyż (X) oznacza negatywne energię oraz dzięki jemu można je ukierunkowywać. (Dla niektórych nie, ale w większości tak jest) sprzeczność poprzez krzyżowanie tych dwóch linii, czyli swojego rodzaju wynaturzenie (te linie można wyobrazić sobie jako dwie energię, które są harmonijne i krzyżują się, czyli stają się dysharmonijne).

A więc pamiętajcie robicie to na własne życzenie i zastanówcie się dwa razy zanim to zrobicie. To co tutaj podam, jest to Zemsta połączona z Krzyżowaniem i Voodoo.

Co potrzeba:
- zapałki
- czarna świeca
- nóż (lub atheme co tam wolicie)
- petycja na sprowadzenie zła do osoby
- proszek hot foot (parzystopa) lub pieprz i chili
- sól
- oliwa z oliwek
- talerz (najlepiej czarny)
- kwiaty słonecznika
- kwiaty dzikiego orlika

1. Robicie petycje, aby sprowadzić na tą osobę złe intencje itd.

2. Bierzemy proszek który nazywa się (przynajmniej tak myślę) parzystopa (później zrobię o tym temat niestety z powodu braku czasu tymczasowo nie mogę...więc) lub pieprz i chili.

3. Następnie bierzemy czarną nić i oplatamy ją petycję (mówimy w tym czasie tą osobę przeklinacie).

4. (Wersja chrześcijańska) W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego przeklinam N.N, przeklinam ją na wieki, niechaj przyjdzie do niej choroba niechaj nastanie dla niej czas nie powodzenia, obwiązuję ją całą negatywną energią i złem, które na mnie przeniosła niechaj do niej teraz wróci będą ich nawiedzać bieda, terror, zmęczenie, a ja stanę się ich koszmarem w imię Jezusa Chrystusa Amen.

5 No i zawiązujemy, żeby ta energia (negatywna oczywiście) została w tej petycji.

6. Bierzemy czarną świecę i nóż. Robimy trzy X, aby skrzyżować (nie wiem czy to dobrze przetłumaczyłem crossing) ciało, umysł i duszę osoby.

7. Teraz obmywamy świecę, oliwą z oliwek.

8. Po tym święcimy świecę.

(wersja chrześcijańska) W imię Ojca Syna i Ducha Świętego błogosławię tą świecę, niech sprowadzi na tą osobę wszystkie nieszczęścia na jakie zasłużyła, w imię Jezusa Chrystusa Amen.

(wersja haitańska) O Kalfou uświęć tą świecę swoją wielką mocą, niechaj z sprawiedliwości stanie się zadość i N.N. dostanie to na co zasłużyła, taka ma wola, niechaj się tak stanie.

9. Następnie bierzemy garść soli i wcieramy ją w X na świecy, w trakcie tego święcimy ponownie świecę.

(wersja chrześcijańska) W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego daje moc tej soli, niechaj poprzez te krzyże, skreśli (to jest znacznie lepsze) jej ciało, umysł i duszę i nada jej życiu słony smak niech jej strach, gniew i terror będzie ją (tą osobę) dręczyć tak jak ona dręczyła mnie w imię Jezusa Chrystusa Amen.

(wersja haitańska) Poprzez moc Wielkiego Kalfou nadaje moc tej soli niechaj poprzez te krzyże, skreśli jej ciało, umysł i duszę i nada jej życiu słony smak, niech jej strach, gniew i terror obryci się przeciwko niej i będą ją dręczyć tak jak ona dręczyła mnie w imię Kalfou.

10. Umiejscawiamy teraz świecę na talerzu. Resztki pieprzu i chili rozsyp (blisko, ponieważ to jest ta negatywna energia) wokół świecy, połóż petycje z przodu (naprzeciwko ciebie) no i kwiaty rozłóż, także wokół świecy.

11. Święcimy sól aby oddzieliła tą energię od nas.

(wersja chrześcijańska) W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego święcę tą sól, aby oddzieliła mnie od wpływu tego dzieła i ukierunkowała ten wpływ w osobę, w którą jej nakazano w imię Jezusa Chrystusa Amen.

(wersja haitańska)
To co moje, należy do mnie, to co twoje, niech odchodzi do ciebie, poczuj to co mi uczyniłeś i niech to już nie ma na mnie wpływu, niechaj się urzeczywistni się ma wola, niechaj spotka N.N. zasłużona kara w imię Wielkiego Kalfou.

12. Zapal świecę i niech się urzeczywistnia twa wola, a tą osobę, niech spotka zasłużona kara. :D

Przepraszam wszystkich za początek, niestety jest 4 w nocy i jestem trochę nietomny.
Życzę wszystkim powodzenia i mam nadzieje, że użyjecie tego we właściwym celu.
(Już poprawiłem parę błędów, więc powinno być lepiej)


RE: Crossing Work (Zemsta w moim wykonaniu) - Szczęściarz - 23-01-2017

Tak z ciekawości - o co chodzi z tą petycją?


RE: Crossing Work (Zemsta w moim wykonaniu) - Nikodem - 23-01-2017

No i właśnie - skąd wziął się skrót N.N.?


RE: Crossing Work (Zemsta w moim wykonaniu) - Nilvan - 23-01-2017

Szczęściarz napisałem w poprzednim temacie o petycji do loa, a to N.N. zapożyczyłem sobie i oznacza to imię i nazwisko tej osoby, której ma dotyczyć ta zemsta.


RE: Crossing Work (Zemsta w moim wykonaniu) - Nikodem - 23-01-2017

No tak - co oznacza mniej więcej się domyśliłem.

Tylko skąd to się wzięło?
Interesuje mnie geneza tego skrótu i co oznaczają "eNy".

Czemu nie jest to np. T.T., albo P.P., albo S.S.?


RE: Crossing Work (Zemsta w moim wykonaniu) - Nilvan - 23-01-2017

N.N. znaczy nieznany, nieznane imię i nieznane nazwisko, przynajmniej tak to traktuje.
Genezy tego nie znam.


RE: Crossing Work (Zemsta w moim wykonaniu) - Behemoth - 23-01-2017

N.N. - nomen nescio, czyli z łaciny nieznanego imienia.


RE: Crossing Work (Zemsta w moim wykonaniu) - Skowyt - 22-09-2018

N. N. to termin używany w policji i prokuraturze oznaczający osobę o nieznanej tożsamości.
Nilvan narobił zamieszania XD

Fajny rytuał, podoba mi się że w wersji chrześcijańskiej i haitańskiej.
Mam dwa pytania :)
Czekać aż świeca sie dopali czy można ją zgasić?
Co zrobić z tym co zostało po rytuale, czy mozna wyrzucić wosk i kwiaty?


RE: Crossing Work (Zemsta w moim wykonaniu) - Olimpia - 23-09-2018

Ogólnie zawsze, najlepiej kiedy świeca wypali się do końca - inaczej można rozproszyć energię.
A to co zostało po rytuale, należy poświęcić, czyli zwrócić siłą natury, np. zakopać, wrzucić do bieżącej wody, spalić, czy rozsypać na wietrze.