Witchcraft - Forum ezoteryczne
Od czegoś trzeba zacząć - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Witchcraft (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Poznajmy się (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Od czegoś trzeba zacząć (/showthread.php?tid=8110)Od czegoś trzeba zacząć - SylwiaSeeker - 01-05-2017

Im dłużej żyję, tym więcej widzę różnic między ludźmi, a konsekwencje tych różnic coraz częściej przybierają formę pewnego schematu.
Osoby bez wiary w siły nadprzyrodzone, czy zjawiska niewytłumaczalne, mają konkretne i bardzo do siebie podobne poglądy, styl życia i opinie na temat tych, którzy w te rzeczy wierzą.
Ja zdecydowanie jestem po tej wierzącej stronie i mam nadzieję, że udzielanie się na tym forum i rozmowy z Wami wzbogacą moją wiedzę, myśli i światopogląd.

Wierzę w duchy, sny i magię. Zresztą, tego nawet nie można nazwać wiarą, bo jak sama zawsze powtarzam: tym rzeczom nie potrzeba naszej wiary ani niewiary- one po prostu są.
Osoby sceptyczne w moim najbliższym otoczeniu jedynie utwierdzają mnie w pewności, że świat nadprzyrodzony istnieje. Łatwiej bowiem jest pozostać w cieniu sceptycyzmu, niż przyjąć do wiadomości pewne alternatywne wersje świata.

Mam pewne doświadczenie w pracy ze snami, doświadczyłam też spotkań/odwiedzin tworów nie z tego świata. Mam nadzieję, że moja rejestracja na tym forum okaże się dobrą decyzją, a także, że wykażenie się cierpliwością i chęcią pomocy początkującej osobie Uśmiech Nie chciałabym tu narobić bałaganu.

Sylwia


RE: Od czegoś trzeba zacząć - Nilvan - 01-05-2017

Witamy na pokładzie. Uśmiech


RE: Od czegoś trzeba zacząć - LupusAlbum - 02-05-2017

Witaj. ^^


RE: Od czegoś trzeba zacząć - Olimpia - 02-05-2017

Witaj! :D


RE: Od czegoś trzeba zacząć - SylwiaSeeker - 02-05-2017

Hehe dzięki Uśmiech
Czy jest już założony jakiś wątek odnośnie spotkań z duchami/demonami? Taki, w którym można się podzielić tym, co nas spotkało?


RE: Od czegoś trzeba zacząć - Szczęściarz - 04-05-2017

Witaj Sylwio w naszej załodze Oczko


RE: Od czegoś trzeba zacząć - Marzena - 24-08-2017

Witamy!
Zdecydowanie się z Tobą zgadzam, coraz bardziej się przekonuję jak ograniczeni są Ci, którzy wierzą tylko w tę "mainstreamową " wersję świataJęzyk Kwestionowanie ogólnie przyjętej rzeczywistości i poszukiwanie czegoś więcej z pewnością łączą użytkowników forum, na pewno znajdziesz tu wiele dla siebieOczko
Co do spotkań z bytami - specjalnego wątku nie ma, ale w pytaniach i problemach czy dyskusji znajdziesz sporo wątków opisujących takie sytuacje.