Witchcraft - Forum ezoteryczne
Co to za smok bez twarzy? - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Magia (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Pytania i problemy (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Co to za smok bez twarzy? (/showthread.php?tid=8192)



Co to za smok bez twarzy? - Ingwar - 04-09-2017

Czołem!

Miałem dziś bardzo zły sen. Chyba pierwszy raz obudził mnie własny krzyk. Nie będę opisywać wszystkiego ale sam koniec snu. Byłem na łące z jakimiś ludźmi i nagle pojawiła się sama głowa smoka. Nie miała ust ani uszu, tylko jedno wielkie gąbczaste oko przypominające czarny przycisk. Z prawej na lewą stronę obszedłem smoka i pojawiła się reszta ciała. Był czarny i jakby metalowy z kolcami czy czymś takim. Nie miał skrzydeł tylko łapy a pozą przypominał dumnego leżącego kota. Miał strasznie przebiegły głos i tak przeciągał wyrazy jakby chciał naśladować kota. Powiedział: "nie unikniesz nieuniknionego" czy coś takiego. Chodziło o to że nie da się nic zrobić. Z oka wystrzelił promień czy może różowa błyskawica w ludzi którzy byli na łące. Wyglądało to jakby ich zdezintegrował lecz później byli z kamienia. W telewizorze który był już dużo wcześnien we śnie pojawił sie strasznie psychodeliczny obraz i słychać bylo taki dźwięk jakby muzyka klasyczna odtwarzana od tyłu w kilkukrotnym przyspieszeniu. W telewizorze były jakieś kształty i ogółem abstrakcja chociaż pojawił sie Trump który płakał bombami. W tym telewizorze była jedna wielka psychodela i zaczynałem szaleć zacząłem krzyczeć chociaż się bałem i mój własny krzyk mnie obudził. Później Leżałem i leciały mi łzy chociaż nie płakałem.
Czy zba ktoś może taką istotę albo ma pomysł co to mogło znaczyć?


RE: Co to za smok bez twarzy? - Konstancja - 21-09-2017

:angel::Mysle, ze to nie do konca jest tak .
Trzeba pamietac, ze kazde nasze przezycie czy doznanie nie ulatuje w przestrzez bez sladu.Najczesciej ,,pokazuja ,, sie w naszych snach , ktore w koncu sa przeciez odbiciem naszych najglebszych pragnien roznych nadziei , roznych obaw czy watpliwosci , a nawet tez i fantazji. Zazwyczaj jest tak , ze wszystko to co chcemy lub staramy sie ukryc i gdzies tam schowac na dnie swojej duszy by nikt tego nie odkryl wylazi wlasnie podczas naszego snu z glebi naszej podswiadomosci i zaczyna nas doslownie dreczyc roznymi obrazami ktore mozna nawet zaliczyc do koszmarow.
Warto tez wiedziec, ze podczas jakiegokolwiek snu niczego nie ukrywamy i nie mozemy niczego zakamuflowac bo to nie jest zalezne w momencie snienia od nas samych. Wtedy po prostu widzimy siebie takimi jakimi naprawde jestesmy i widzimy to w sensie doslownym. We snie odkrywamy siebie , swoje JA to mroczne , tajemnicze i zazwyczaj prawie niedostepne dla postronnych osob.
Przeciez nie jest tez tajemnica , ze nasi przodkowie wierzyli , ze sny niosa wiadomosci od bogow. Na tej podstawie mozna powiedziec , ze niektore sny ktorych doswiadczamy przepowiadaja przyszlosc i rozwoj roznych zyciowych przepychanek. Ale maja tez sporo informacji i wskazowek ktore moga cos nam pomoc.
Jakby ktos mnie zapytal czy sny mowia prawde. to odpowiadam z czystym sumieniem , ze TAK, bo one rzeczywiscie przepowiadaja przyszlosc.
Twoj sen o smoku bez twarzy wydaje sie dziwny i zupelnie nielogiczny dlatego, ze nasze emocje , zreszta zazwyczaj kontrolowane przez nas samych i tlumione w ciagu dnia wybuchaja wlasnie tylko w nocy dajac swobodny przeplyw ktory nie jest niczym regulowany.
Moze w swoim zyciu zmagasz sie z roznymi przeciwnosciami ktore zatruwaja twoje mysli obawami lub watpliwosciami z ktorymi trudno ci jest sie uporac na jawie. Moze we snie jest wazna wskazowka do dzialan lub strategii postepowania w sprawach.Moze przed toba nowe mozliwosci ktore odkrywa sen poprzez symbolike.
Moze znajdzie sie ktos kto spobuje ci pomoc w rozwiazaniu nadchodzacych zmian w twoim zyciu.
Pamietaj, ze kazdy sen niezaleznie od tematyki , sila wrecz wdziera sie w nasza psychike i zmusza nas niejako do dokladniejszej obserwacji otaczajacej nas rzeczywistosci ktorej dany sen dotyczy.
Wiec badz uwazny i obserwuj to co sie dzieje lub dziac moze w twoich roznych sprawach.
Sen Cie ostrzega i informuje o nadchodzacym okresie mocowania sie w zyciu, a takze o pozytywnych niespodziankach od losu.
Ale mysle, ze bedziesz mial duzo sily i determinacji w pokonaniu wielu klod na swojej zyciowej drodze.
Zazwyczaj to co we snie wydaje sie takie makabryczne i koszmarne potrafi w rzeczywistosci ukazac zupelnie inna TWARZ, zaskakujac zmianami.
Moze choc troche rozswietlilam ci twoje senne strachy ?:angel: