Witchcraft - Forum ezoteryczne
Prosze o pomoc - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Magia (/F-magia--10)
+--- Dział: Zaklęcia i rytuały (/F-zaklecia-i-rytualy--26)
+---- Dział: Klątwy (/F-klatwy--75)
+---- Wątek: Prosze o pomoc (/T-prosze-o-pomoc--8332)

Prosze o pomoc - dbsmurloc - 01-02-2018 06:31

Witam

Proszę o pomoc bo już sam nie wiem co mam robić.

Otóż moja żona w okresie małżeństwa wielokrotnie mnie zdradzała.

Z tego tez tematu doszło do wielkiej awantury i rozstaliśmy się.
W trakcie awantury "Ona" powiedziała co chciała i nie było sensu tego ciągnąć.
Z uwagi na jej zeznania - złożyłem sprawę o rozwód z jej winy.
Niestety ale Kobieta w sądzie nie przypomina sobie o tym co mi mówiła ani że były jakiekolwiek zdrady z jej strony - no i oczywiście zarzuca mi że to moja chorobliwa zazdrość doprowadziła do rozpadu małżeństwa.

Dla mnie już te kłamstwa bokiem wychodzą i mi już "ręcę opadają" na to co ona mówi, jak kłamie, jak kłamią z jej rodziny matka czy siostra - tylko po to aby wybielić kobietę że ona była taka świętą i dobrą żoną.
Nawet teraz spotyka się z kolejnym kochankiem potajemnie a wszystkim dookoła udaje jaka ona samotna i skarży się że musi się dzieckiem opiekować.
Jak tak dalej pójdzie to wszystko się źle skończy.

Dlatego proszę o pomoc - co proponujecie ( rytuał, klątwę) - Nie chcę aby tej zakłamanej osobie uszło to płazem - nie dość , że rozbiła małżeństwo, że zdradzała, że nastawia dziecko przeciw mnie, dalej zdradza i spotyka się z kochankami, a w sądzie udaje cnotliwą osobę i oczywiście kłamie wraz z siostrą czy matką na temat naszego małżeństwa oraz jej zachowania w trakcie tego małżeństwa.
Po prostu osobiście pragnę prawdy aby w końcu ONA przyznała się do zdrad - nie chce łatać i szukać jej Kochanów bo już mam dość - wówczas będę mógł zakończyć ten etap życia i rozpocząć dalej życie a tak żyje cały czas w stagnacji bo sprawa dalej się ciągnie.

Proszę o pomoc co mam zrobić z taką zakłamaną osobą.

Pozdrawiam

RE: Prosze o pomoc - MaryJane - 01-02-2018 09:42

Twoja sprawa wydaje się prosta, ale tylko pozornie. Stworzenie rytuału bądź klątwy, by człowiek poddany jej działaniu stał się prawdomówny jest bardzo trudne. Wymaga to czasu, a działanie wykonanego rytuału to również pewne ramy czasowe.
Przez lata swojej praktyki nie zastanawiałam się nad takim działaniem, nie miałam takiej potrzeby, by stworzyć odpowiedni rytuał.
Spróbuj użyć jakiegoś rytuału do Temidy bądź Hekate. Powinno pomóc takie działanie.

RE: Prosze o pomoc - Kozl - 01-05-2018 06:48

Proponuje klątwę "supełkową" http://witchcraft.com.pl/T-klatwa-supelkowa--4640 . Gentleman swojego czasu ją tu opisał a z tego co mi wiadomo specjalizował się w... "rozwiązywaniem konfliktów". Fan działań wojennych i najskuteczniejszych metod uzyskiwania sprawiedliwości. moja siostra wielokrotnie mieszała tę klątwę z drabinką wiedźm i do dziś ich efekty są w sumie nie odwracalne( będzie z 5lat). Przy lekkim przekształceniu powinno się udać.