Witchcraft - Forum ezoteryczne
Rozwój Forum - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Magia (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Dyskusje (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=326)
+--- Wątek: Rozwój Forum (/showthread.php?tid=8605)

Strony: 1 2

Rozwój Forum - DarkAngel - 03-23-2018

Witajcie,

na SB pojawił się pomysł dot. wskrzeszenia forum, tchnienia nowego życia w społeczność jaka ją stworzyła, tworzy i będzie tworzyć.

Myślę, że możemy tutaj śmiało umieszczać wszelkie pomysły.

Na chwilę obecną pojawił się temat dot. stworzenia poradnika - warto będzie sprecyzować jego zakres etc.

Zapraszam

DarkAngel

RE: Rozwój Forum - LupusAlbum - 03-23-2018

Skoro już zacząłeś temat to mogłeś zarzucić jakimś pomysłem Oczko

RE: Rozwój Forum - DarkAngel - 03-23-2018

Na SB pojawił się pomysł stworzenia poradnika, tematyką byłaby Magia Miłosna.
Mam nadzieję, że inni włącza się rozmowy, którzy praktykują ten rodzaj magii.

RE: Rozwój Forum - LupusAlbum - 03-23-2018

Tylko mamy mały problem. Nie ma czegoś takiego jak magia miłosna jako oddzielny system magiczny. Jest to jeden z rodzajów rytuałów...
Bez sensu jest pisać kurs dla "magii miłosnej". Jak już powiedziałem, trzeba mieć ogólny kurs magiczny. Np. kurs Kraiga...

RE: Rozwój Forum - DarkAngel - 03-24-2018

Lupus, dobrze było by gdyby inni, którzy są na Forum również się wypowiedzieli.
Trudno mi się z Tobą nie zgodzić.

RE: Rozwój Forum - Cyjanek987 - 03-24-2018

Jak najbardziej zgadzam się z Lupusem. Zresztą, zanim komuś da się skalpel żeby zrobił operację, to uczy się go chirurgii, czyż nie?

W kontekście kursu ogólnego jest jeden problem; chyba żaden NAPRAWDĘ DOŚWIADCZONY MAG nie zrobi aż takiego kursu bądź lepszego tylko po to, żeby wrzucić go na forum za darmo, bądźmy realistami. To nawet kwestia czasu, który by przeznaczono na to i że potem pierwsza lepsza osoba bedzie miała do tego dostęp idąc na łatwiznę.

Oczywiście, to tylko moje zdanie, ale wątpię żeby znalazł się ktoś z naprawdę rzetelnym podejściem, kto mógłby to zrobić na takich warunkach. Niektórzy ludzie są wręcz tak leniwi, że jak podetkniesz im pod nos coś naprawdę skutecznego, to pomarudzą i poszukają czegoś łatwiejszego. A jeśli chce się, żeby forum się na jakimś kursie rozwinęło, to nie tylko trzeba go napisać, ale musi w jakiś sposób wybijać się ponad konkurencję. No ale - czas pokaże, choć ja wątpię.

RE: Rozwój Forum - Buné - 03-24-2018

A czy znajduje się tu ktokolwiek mający kompetencje do napisania czegoś takiego? (takie nie wyimaginowane Uśmiech )

Jest wiele dobrych ksiąg czy to na temat czarostwa czy typowo grimów, szukajcie, a znajdziecie no chyba, że wolicie sobie machać pentagramy i robić inne zabawne czynności to spoko, ale może nie wciągajcie w to innych Język

RE: Rozwój Forum - xxxxxx - 03-25-2018

Ja ogólnie obserwuje tylko to forum, widzę bardzo mały ruch na nim, jedyne co najczęściej się pojawia to magia miłosna. Magia energetyczna, i inne bardzo żadko są już tutaj poruszane. Natomiast wiedza jaka została tutaj przekazana jest warta uwagi. Obecnie chyba forum ma postać tylko do odczytu :D.

Nie ma żadnej nowej krwi i pomysłów, aby było co pisać na forum. Uśmiech

RE: Rozwój Forum - banan - 03-25-2018

Zacznijmy dodawać najpierw inne ciekawe rytuały !!! To znaczy nie zeby było o miłości, to mozna zrobic pozniej Oczko Szukam osob chętnych do wspólnego czarowania, zapraszam do dyskusji :D

RE: Rozwój Forum - MaryJane - 03-28-2018

Myślałam nad tym, poradnik byłby możliwością uświadomienia ludziom trafiającym na forum w jaki sposób przygotować się i przeprowadzić działanie magiczne, a dla zaawansowanych formułowiczów pozwoli wymienić doświadczenia.
Jednakże po dzisiejszym poście Cyjanka, stwierdzam, iż to nie rozsądne. Spowodujemy w ten sposób powstanie osób podszywających się pod innych użytkowników lub też oszukujących ludzi potrzebujących pomocy, nie tylko na tym forum, ale i na innych forach.