![]() |
|
Pobieranie Energii Powietrza - Wersja do druku +- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl) +-- Dział: Magia (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=10) +--- Dział: Magia Naturalna (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=12) +---- Dział: Magia Powietrza (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=60) +---- Wątek: Pobieranie Energii Powietrza (/showthread.php?tid=867) |
Pobieranie Energii Powietrza - Przemek - 01-11-2012 Witam. Zauważyłem, że bardzo mało tematów o Powietrzu jest. A więc:Dziś opiszę jak się pobiera energię z wiatru i jak się ją czyści. Zaczynajmy! 1. Stójcie albo chodźcie sobie na dworze. 2. Spróbujcie, żeby jakaś fala wiatru was zaczęła wiać (żeby przez was przelatywała). 3. Poczujcie energię która jest w tej Fali. 4. Spróbujcie zatrzymać jak najwięcej tej energii w sobie. A tutaj sposób do oczyszczania energii, bo energia powietrza ciągnie ze sobą też trochę złych części: 1. Zaczynajcie oddychać powoli. 2. Wdychajcie powietrze nosem i wydychajcie powietrze buzią. 3. Wizualizujcie sobie że Powietrze, które wdychacie jest czystą energią, a to które wydychacie jest brudną energią (czarny kolor). 4. Ta zła energia robi się coraz czystsza i czystsza. (Bieleje :p) To tyle. ![]() Mam nadzieje, że pomogłem niektórym. RE: Pobieranie Energi Powietrza. - Amber - 01-11-2012 Dobra metoda dzięki.
RE: Pobieranie Energi Powietrza - DavzD - 17-12-2012 Technika bardzo prosta, bez zastrzeżeń. Już coś o tym czytałem. |