Witchcraft - Forum ezoteryczne
Pobieranie Energii Powietrza - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Magia (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Magia Naturalna (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=12)
+---- Dział: Magia Powietrza (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=60)
+---- Wątek: Pobieranie Energii Powietrza (/showthread.php?tid=867)



Pobieranie Energii Powietrza - Przemek - 01-11-2012

Witam.

Zauważyłem, że bardzo mało tematów o Powietrzu jest. :/ A więc:
Dziś opiszę jak się pobiera energię z wiatru i jak się ją czyści.


Zaczynajmy!
1. Stójcie albo chodźcie sobie na dworze.
2. Spróbujcie, żeby jakaś fala wiatru was zaczęła wiać (żeby przez was przelatywała).
3. Poczujcie energię która jest w tej Fali.
4. Spróbujcie zatrzymać jak najwięcej tej energii w sobie.


A tutaj sposób do oczyszczania energii, bo energia powietrza ciągnie ze sobą też trochę złych części:

1. Zaczynajcie oddychać powoli.
2. Wdychajcie powietrze nosem i wydychajcie powietrze buzią.
3. Wizualizujcie sobie że Powietrze, które wdychacie jest czystą energią, a to które wydychacie jest brudną energią (czarny kolor).
4. Ta zła energia robi się coraz czystsza i czystsza. (Bieleje :p)




To tyle. :P
Mam nadzieje, że pomogłem niektórym.


RE: Pobieranie Energi Powietrza. - Amber - 01-11-2012

Dobra metoda :) dzięki. :)


RE: Pobieranie Energi Powietrza - DavzD - 17-12-2012

Technika bardzo prosta, bez zastrzeżeń. Już coś o tym czytałem.