Witchcraft - Forum ezoteryczne
Rytał egipski - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Magia (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Zaklęcia i rytuały (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=26)
+---- Dział: Miłosne (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=107)
+---- Wątek: Rytał egipski (/showthread.php?tid=8896)

Strony: 1 2 3


Rytał egipski - Diverseyourlife - 21-09-2018

Witajcie. Chciałabym podzielić się z Wami moimi doświadczeniami. Jakiś czas temu miałam robiony ryt, egipski łączony z wiccańskim. Wykonywała mi to znajoma  spirytualistka, do której mam zaufanie. Rytuał ten miał na celu odzyskanie byłego chłopaka. Przed   miłościówką miałam robiony również rytuał oczyszczający nasze relacje. Do rytuału były potrzebne trzy świeczki z prawdziwego wosku: zielona, żółta i biała. Przed rytuałem musiałam wziąć kąpiel w soli oraz wypić napar z białej szałwi. Rytualistka wcześniej wchodziła w krąg wykonując czynności, które ja potem powtarzałam wraz z afirmacją. Resztki świec wrzuciłam do rzeki. Po tygodniu od ryt. oczyszczającego miałam wykonywany rytl. Miłosny składający się z dwóch etapów. Pierwszy – specjalna afirmacja nad świecą, dodanie krwi do płomienia świecy oraz do napoju, który miał zostać podany chłopakowi. Dla zainteresowanych krew była z palca :) po podaniu mu tego napoju (akurat udało mi się namówić jego by wpadł na chwilę na herbatę) wykonywałam ryt. Miłosny. Przed rytuałem kąpiel w wodzie z solą, napar z białej szałwi. Specjalna afirmacja, czerwona woskowa świeca, zioła kocimiętki, olejek mandarynkowy, goździkowy, czerwona nitka, papier pakowy, na którym pisałam afirmacje. Resztki świec zakopałam blisko domu. Po tym rytuale zauważyłam pewne ocieplenie naszych relacji...ale to był tylko seks. Zaczęłam spotykać się z nim, nocować u niego….ale on nadal ma jakąś blokadę. Po rytuale miłosnym końcowym etapem był rytuał wzmacniający oraz ponownie oczyszczający. Świece jakie użyłam to niebieska i biała. Resztki białej świecy wyrzuciłam do wody natomiast niebieskiej zakopałam przy domu. Po tych rytuałach zauważyłam straszne wahania nastrojów. Mój były raz był miły raz chamski, natomiast zawsze szukał kontaktu. Próbował walczyć sam ze sobą spotykając się ze swoimi koleżankami. Chyba sam sobie próbował wytłumaczyć, że już nic do mnie nie czuje. Skonsultowałam całą sprawę z moją rytualistką. Zdecydowałam się na jeszcze jeden rytuał – mianowicie w rytuale udział brały żywioły. Kadzidło jako powietrze, woda z rzeki jako woda, sól jako ziemia oraz świeca jako ogień. Do rytuału użyłam świec : zielonej,j, białej oraz czerwonej. Resztki zakopałam obok domu. A efekty : są...ale dalej ganiamy się jak kotek z myszką. Zdecydowałam się na powtórzenie rytuału z krwią, który robiłam wcześniej. Zrobiłam go dwa dni temu...i tak się zastanawiam. Co może być przyczyną jego blokady, takich dziwnych komplikacji, wahania nastroju. Czy macie na to jakiś pomysł ? Moja rytualistka poradziła bym spróbowała odciąć go od kolezaneczek oraz poprawienie relacji i raz jeszcze miłościowkę. Mam trochę mieszane uczucia. Ogolnie podczas miłościówki zrobiłam jeden błąd. Do wyrycia imion na świecy użyłam igly a nie wykałaczki. Ponoć nie zaleca się używanie metalu do miłościówki. Preferowane jest drewno…
Moi drodzy….jak to ugryźć ? Co właściwie mi jeszcze pozostaje ?


RE: Rytał egipski - ricebunny - 21-09-2018

Pewien mądry ktoś powiedział mi kiedyś, że istnieje coś takiego jak opór rzeczywistości i jest to bardzo ważny przy wykonywaniu rytów.

Polecam poczytać wątek na ten temat:
http://witchcraft.com.pl/showthread.php?tid=7427&highlight=op%C3%B3r+rzeczywisto%C5%9Bci


RE: Rytał egipski - Diverseyourlife - 21-09-2018

Czytałam o tym. Ale po odczytaniu jego zdjęcia po rycie widAć że jest pod wpływem uroku. Więc nie wiem gdzie jest ten haczyk.


RE: Rytał egipski - Skowyt - 22-09-2018

Może coś go chroni przed Twoim atakiem magicznym? Może nosi jakiś amulet albo symbol? Albo wyczuwa że próbujesz zniewolić jego umysł czarami i sam sie broni.
Każdy ma taki układ immunologiczny który chroni go przed zagrożeniem, nie tylko fizycznym. Jeżeli chłopak walczy "miłością" do Ciebie to co będzie jak już będziecie razem?


RE: Rytał egipski - Diverseyourlife - 22-09-2018

On raczej nie ma żadnych amuletow. To nie jest osoba która wierzy w takie rzeczy. Bronić na pewno się broni. Wnioskuje to po jego zmiennych nastrojach. Czasem mam wrażenie jakby były w nim dwie osoby. Podaje przykład: godz. 14:00 pisze do mnie że chce zerwać kontakt, zaluje ze kiedykolwiek mnie poznał. Godzina 16:00 pyta mnie co robię i czy mam ochotę się spotkać. Czasem ja sama czuje się skolowana.


RE: Rytał egipski - LupusAlbum - 22-09-2018

Ech.. po samym stwierdzeniu Egipsko-Wiccański rytuał powinna zapalić się lampeczka ostrzegawcza. Te dwie rzeczy wykluczają się. Czy twoja znajoma jest inicjowana w wicca?


RE: Rytał egipski - Skowyt - 22-09-2018

Inicjacja w Wicca nie ma nic do rzeczy. Podobnie łączenie systemów wierzeń, bo przecież chaoci właśnie tak pracują. Istnieje coś takiego jak egipskie wicca, sprawdź Claudia Dillaire.

Co do kolegi, jeżeli jest wierzący to może broni go wiara. W ogóle odrzuć myśl że mogą w nim być dwie osoby bo z takiego rozumowania nigdy nic dobrego nie wynika.

Spróbujmy inaczej to rozgryźć. Jak Twoj kolega ma na imię? Podaj też proszę jego datę urodzenia. Może jego horoskop coś nam powie. Tarocisci też mogą sie wykazać.


RE: Rytał egipski - LupusAlbum - 22-09-2018

Właśnie ma dużo na rzeczy; wicca, voodoo czy szamanizm. To systemy inicjacyjne w które zazwyczaj wprowadza najwyższy kapłan lub duch. Poniekąd by być dobrym magiem również należałoby przejść inicjacje. O chaosie się nie wypowiwdam bo to strata czasu jak i cały system. Co do Claudi dillaire cóz... przeczytalem jakieś jej książki - zwykły new agrowy bełkot.


RE: Rytał egipski - Diverseyourlife - 23-09-2018

Czy koleżanka jest inicjowana tego nie wiem. Ale ufam jej. Mój kolega


RE: Rytał egipski - Olimpia - 23-09-2018

By być dobrym magiem, trzeba przejść inicjacje... ?
A po licho niby!
To jest gadanie wiccan, tam faktycznie super-hiper uważają się po inicjacji, ale to nie jest potrzebne, tym bardziej, że tam zazwyczaj inicjonuje człowiek.

A mag powinien być inicjowany przez istoty wyższe. To się samo dzieje i nawet nie ma ostrzeżenia, żadnego przygotowania.