Witchcraft - Forum ezoteryczne
Możliwe są zmiany w ciele? - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Powiązane z magią (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=343)
+--- Dział: Pytania i problemy (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=345)
+--- Wątek: Możliwe są zmiany w ciele? (/showthread.php?tid=9125)Możliwe są zmiany w ciele? - abrakadabra - 20-03-2019

Witam, jestem bardzo początkujący w sztuce magicznej i dopiero poznaję ten świat, ale mam jedno istotne dla mnie pytanie. Czy jest jakiś sposób na wprowadzanie zmian w swoim ciele  fizycznym i nie mam tu na myśli tak prozaicznych spraw jak usunięcie nadwagi Język. Chodzi mi o jakieś konkretniejsze zmiany cech, czy nawet kształtu ciała. Z tego co mi wiadomo w mniejszym kluczu Salomona jest opisany demon/byt posiadający możliwości zmiany ciał ludzi, zwierząt itd. ale na moim poziomie nawet nie myślę o korzystaniu z tej księgi. Są jakieś inne opcje?


RE: Możliwe są zmiany w ciele? - Chaosol - 21-03-2019

Bardzo trudne pytanie. W większym lub mniejszym stopniu jest to możliwe. Uśmiech No bo rzucając takim banałem: zmiana świadomości = zmiana równowagi hormonalnej = zmiana rytmu serca = zmiana ukrwienia ciała = większa ciepłota ciała = mniejsza wrażliwość na zimno itd.

To taki przykład, że zmiany są, tylko skala jest różna. Uśmiech

Poszukaj o technikach Tummo (kontrola ciepłoty ciała oraz kundalini) oraz o sidhi (moce umysłu u joginów). Cała joga i tantra to jedna wielka praca na trwałymi zmianami w ciele.

Animizm i szamanizm pierwotny zajmował się zmianami cielesnymi, a wierząc niektórym opisom... nawet transformacjami w zwierzęta. Oczko

Mam nadzieję, że ten wpis cokolwiek Ci pomógł. :D

P.S. Trzymaj się z dala od Goecji, jeżeli myślisz o pomocy demonów w modyfikacjach. Zaufaj mi, wiem co mówię. Język


RE: Możliwe są zmiany w ciele? - Kamis - 22-04-2019

Fata morgana. Jeśli chcesz być np bardziej atrakcyjny to wykonując ryt wplywasz raczej na otoczenie że lepiej Cie odbiera i postrzega ale że niby zmieniasz kolor oczu czy włosów i fizycznie swoje ciało powiedzmy na dobrze zbudowane a obecnie jest nadwaga. To niestety nie to nie Harry Potter. Wpłynąć możesz też na samego siebie i osiągnąć cel. Innych cudów nie widziałem Uśmiech


RE: Możliwe są zmiany w ciele? - kento - 24-04-2019

Fizyczna zmiana formy człowieka, formy jego wielkości wyzwoliłaby znaczną ilość energii, zabijając człowieka i niszcząc wszystko w jego pobliżu. Siddhi pozwalają zmieniać np. kolor tęczówki oka, dla zwykłego człowieka, który nie jest zaawansowanym w rozwoju tych zdolności joginem taka modyfikacja jest mozolna i ilość potrzebnej energii nieproporcjonalnie wielka do efektów.