Witchcraft - Forum ezoteryczne
  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Współpraca
  • Szukaj
Logowanie — Rejestracja


Witchcraft - Forum ezoteryczne › Magia › Magia Naturalna › Maście, eliksiry i inne receptury v
« Wstecz 1 2 3 4 Dalej »

Qeres

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
Witaj, Gościu!
Witaj! Nie jesteś jeszcze zalogowany. Zaloguj się by móc w pełni korzystać ze strony. Jeżeli nie masz jeszcze konta kliknij tutaj.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Tryb drzewa | Tryb normalny
Qeres
Autor Wiadomość
~imperator553
Gość

 
Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Post: #1
Qeres
Ostatnio robiłem porządki na dysku i to znalazłem nie podam źródła bo nie pamiętam skąd to. Ale zawsze to jakaś ciekawostka.


Qeres - substancja którą można zabić demona.
Qeres, jest legendarnym Egipskim balsamem. Prawdopodobnie używany w czasie procesu mumifikacji w starożytnym Egipcie.
Jest uważany za jedyny prawdziwy środek, którym śmiertelnik może zabić Anioła.
Mówi się że Qeres dostarcza "pierwszy słodki oddech życia po życiu", Qeres, jeśli naprawdę istnieje, jest uważany za bardzo rzadką substancję. Trzymany w ukryciu przez tych którzy byli zaangażowani w mglisty "Projekt Hashilim", i przez nazistów praktykujących okultyzm, odpowiedzialnych za eksterminację Żydów, w dążeniu do likwidacji wszystkich posiadających "gen Nephilityczny". Gen przechodził przez potomków dzieci zrodzonych z par Aniołów i ludzi.

Więc, jest istotnym że Demony są "upadłymi Aniołami", wydaje się być sensownym że ta substancja, Qeres, o której sądzi się iż jest toksyczna dla wszystkich posiadaczy genu Nephilitycznego, Anioł, Demon i Nephilim (istota pół-człowiek / pół-Anioł). Ta substancja mogłaby jak zasugerowano być niszcząca dla każdego niechcianego Demona przyniesionego przez tablicę Ouija lub wszystkie inne rzeczy.

Aczkolwiek, niestety, receptura, i składniki, używane do stworzenia tego balsamu, uważanego za zdolnego by zabić Anioła, są trzymane w głębokim sekrecie, a receptura została utracona w piaskach czasu.


Ciekawostką jest, że ziołem używanym przez Indian północnoamerykańskich w walce przeciw demonom była szałwia. Jej palenie pomagało w walce z tymi bytami.
11-05-2013, 13:47
Odpowiedz
Podziękowali:


  • Pokaż wersję do druku
  • Wyślij ten wątek znajomemu
  • Subskrybuj ten wątek
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Witchcraft - Magia, Ezoteryka, Rozwój duchowy | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Theme designed by KoZ.
Edycja © Witchcraft
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Diablo® and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.