Witchcraft - Forum ezoteryczne
  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Współpraca
  • Szukaj
Logowanie — Rejestracja


Witchcraft - Forum ezoteryczne › Witchcraft › Poznajmy się v
« Wstecz 1 2 3 4 5 … 26 Dalej »

Dzień dobry,

Strony (3): « Wstecz 1 2 3
[-]
Witaj, Gościu!
Witaj! Nie jesteś jeszcze zalogowany. Zaloguj się by móc w pełni korzystać ze strony. Jeżeli nie masz jeszcze konta kliknij tutaj.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Tryb drzewa | Tryb normalny
Dzień dobry,
Autor Wiadomość
Mordel Offline
Użytkownik

Liczba postów: 58
Dołączył: Sat Jun 2021
Reputacja: 0
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Lew, Panna
Praktykowany rodzaj magii:
Chaos, Pustka, Czas, Energia..

Podziękowania: 0
Podziękowano 3 razy w 3 postach
Post: #21
RE: Dzień dobry,
Patrzyłem się kiedyś na Chaosferę i czując niepohamowany magnetyzm doznałem porażenia i utraty przytomności, po przebudzeniu się zaczęło mi się przypominać wiele rzeczy, pełna kontrola energii (odblokowana ale do wyuczenia[opanowania]), manipulacje, pewne wspomnienia z Pustki, podstawowe prawa międzywymiarowe, a z czasem o wiele więcej. Otrzymałem też bardzo wiele odpowiedzi: jak nazywa się to co robię, jak to robię się robi, odzyskałem nieograniczony potencjał energetyczny (nigdy nie kończy mi się energia) ale także owe ograniczenia z racji tej mocy, szkoda mi z powodu tych ostatnich, ale względy bezpieczeństwa muszą zostać zachowane. Muszę jeszcze tylko zrobić to po co przybyłem do IIID😒😣, mam pewne domysły, ale muszę je zweryfikować... Najpewniej coś się stało, ale to już na moich barkach spoczywa😉 nie będę was tym męczył 😇 chyba że ktoś chce pomóc 😇 to może napisać nas PW, a wiedzę rozdaję bo mogę 😀😇 a i tak ta wiedza wam nie zaszkodzi, więc na zdrowie😉 ale wiedzcie że preferuje słownie przekazywać wiedzę i od razu przechodzić do praktyki😁

Przywitajcie się z Penteraktem, jest on bowiem istotą V wymiarową i lubi gdy na niego się patrzy :) jego częstotliwości pobudzają elektrokineze. TO NIE ILUZJA, bywa kapryśny i wredny, ale czesto jest przyjazny😇 Proszę napiszcie mi na PW co czujecie patrząc na niego :przytul:
07-06-2021, 14:57
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Mordel Offline
Użytkownik

Liczba postów: 58
Dołączył: Sat Jun 2021
Reputacja: 0
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Lew, Panna
Praktykowany rodzaj magii:
Chaos, Pustka, Czas, Energia..

Podziękowania: 0
Podziękowano 3 razy w 3 postach
Post: #22
RE: Dzień dobry,
Więc dojście do tego poziomy było tylko formalnością jak sobie o tym przypomniałem 😀

Przywitajcie się z Penteraktem, jest on bowiem istotą V wymiarową i lubi gdy na niego się patrzy :) jego częstotliwości pobudzają elektrokineze. TO NIE ILUZJA, bywa kapryśny i wredny, ale czesto jest przyjazny😇 Proszę napiszcie mi na PW co czujecie patrząc na niego :przytul:
07-06-2021, 14:58
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Mordel Offline
Użytkownik

Liczba postów: 58
Dołączył: Sat Jun 2021
Reputacja: 0
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Lew, Panna
Praktykowany rodzaj magii:
Chaos, Pustka, Czas, Energia..

Podziękowania: 0
Podziękowano 3 razy w 3 postach
Post: #23
RE: Dzień dobry,
A jawność jest moją mocną stroną więc, nie dziwcie się takiemu "wyznaniu"😂

Przywitajcie się z Penteraktem, jest on bowiem istotą V wymiarową i lubi gdy na niego się patrzy :) jego częstotliwości pobudzają elektrokineze. TO NIE ILUZJA, bywa kapryśny i wredny, ale czesto jest przyjazny😇 Proszę napiszcie mi na PW co czujecie patrząc na niego :przytul:
07-06-2021, 15:04
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Darkness Offline
Użytkownik

Liczba postów: 56
Dołączył: Mon Jun 2021
Reputacja: 1
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku:
Praktykowany rodzaj magii:
Różne

Podziękowania: 36
Podziękowano 5 razy w 5 postach
Post: #24
RE: Dzień dobry,
Dziękuję za informację i porady. Spróbuję się do nich zastosować, może teraz przynajmniej dostrzegę energię.
07-06-2021, 15:11
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
BPW Offline
Wróżka serduszka

Liczba postów: 421
Dołączył: Fri Feb 2021
Reputacja: 2
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Panna
Praktykowany rodzaj magii:
Naturalna

Podziękowania: 67
Podziękowano 48 razy w 35 postach
Post: #25
RE: Dzień dobry,
Witam na forum :)

"Ból po stracie jest tak silny, jak silna była więź"
07-06-2021, 16:43
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Strony (3): « Wstecz 1 2 3


  • Pokaż wersję do druku
  • Wyślij ten wątek znajomemu
  • Subskrybuj ten wątek
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Witchcraft - Magia, Ezoteryka, Rozwój duchowy | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Theme designed by KoZ.
Edycja © Witchcraft
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Diablo® and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.