|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
|
Jako, że nie dostałem "Kota"
|
|
| Autor | Wiadomość |
Kynokefalos
UżytkownikLiczba postów: 77 Dołączył: Thu Apr 2013 Reputacja: 3 Płeć: Mężczyzna Znak Zodiaku: Praktykowany rodzaj magii: Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach |
|
||
| 10-04-2013, 15:33 |
|
Kynokefalos
UżytkownikLiczba postów: 77 Dołączył: Thu Apr 2013 Reputacja: 3 Płeć: Mężczyzna Znak Zodiaku: Praktykowany rodzaj magii: Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach |
|
||
| 10-04-2013, 16:09 |
|
|
~Amber
Gość Podziękowania:
Podziękowano razy w postach |
|
||
| 12-04-2013, 10:50 |
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ps. Dokładnie... nie umieraj dla Niego, bo nie warto, a On niech się śmieje, tylko tyle mu zostało... pusty śmiech.