Witchcraft - Forum ezoteryczne
  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Współpraca
  • Szukaj
Logowanie — Rejestracja


Witchcraft - Forum ezoteryczne › Magia › Magia Słowiańska › Zaklęcia, rytuały, modlitwy v
1 2 Dalej »

Dary do Bogów

Strony (2): 1 2 Dalej »
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
Witaj, Gościu!
Witaj! Nie jesteś jeszcze zalogowany. Zaloguj się by móc w pełni korzystać ze strony. Jeżeli nie masz jeszcze konta kliknij tutaj.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Tryb drzewa | Tryb normalny
Dary do Bogów
Autor Wiadomość
VerumPL Offline
Użytkownik

Liczba postów: 131
Dołączył: Fri Sep 2012
Reputacja: 4
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Skorpion
Praktykowany rodzaj magii:
Magia naturalna i słowiańska

Podziękowania: 10
Podziękowano 5 razy w 4 postach
Post: #1
Dary do Bogów
Tekst recytować głośno przy słowach jeśli działają przechodzą cię dreszcze,
gdy dajesz dary Bogom by coś dla ciebie potem uczynili się przydaje.

Swaroże,
Słowiański prawy Boże,
Władyko nasz!
Przyjm dary nasze krasne,
Ukaż nam lica jasne
I drużbą darz!

Swaroże,
Tyś jest wolą co tworzy
Wszechrzeczy byt!
Żertwą, pieśnią - zdrawicą
Sławim Cię, Czworolicy,
Tyś Świętowit!

Swaroże,
Praojców naszych Boże,
My ludem Twym,
Chrobre z chrobrych Lucice
Twoje nieśli stanice,
Niesiem i my!

Swaroże,
Słowiańskie kędy morze,
Arkony chram,
Gdzie prochy Jaromarów,
Radogoszcz gdzie Redarów -
Myśl nasza tam!
Swaroże,
Wolności modlim zorze,
Modlimy tak:
Na świętą rać pobiedną
Niech złączy Słowian w jedno
Świąszczycy znak!

Swaroże,
Wierni my Tobie Boże
W dobrym i złym,
Mir tobie, cześć i sława!
A wróżda, wróżda krwawa,
A śmierć niedrugom Twym!


Co może być darem płody rolne, wianki, świece za nich wypalone: proszę nie składać ofiar z krwi. Można coś jeszcze od siebie dodać bo lista rzeczy które można ofiarować jest duża byłbym wdzięczny gdyby ktoś parę dopisał bo ja teraz nie mam czasu myśleć co by było miłe Bogom.

Nie jesteś pięknym i niepowtarzalnym płatkiem śniegu Jesteś tą samą gnijącą organiczną materią jak wszystko inne
My wszyscy jesteśmy częścią tej samej kompostowej kupy
Jesteśmy całą śpiewającą, całą tańczącą tandetą tego świata
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-02-2013, 17:36 {2} przez Olimpia.)
05-02-2013, 16:04
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
VerumPL Offline
Użytkownik

Liczba postów: 131
Dołączył: Fri Sep 2012
Reputacja: 4
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Skorpion
Praktykowany rodzaj magii:
Magia naturalna i słowiańska

Podziękowania: 10
Podziękowano 5 razy w 4 postach
Post: #2
RE: Dary do Bogów
Nie chcesz chyba pobudzać bojowych zapędów Bogów.
To się mogło by dla wielu źle skończyć.

Nie jesteś pięknym i niepowtarzalnym płatkiem śniegu Jesteś tą samą gnijącą organiczną materią jak wszystko inne
My wszyscy jesteśmy częścią tej samej kompostowej kupy
Jesteśmy całą śpiewającą, całą tańczącą tandetą tego świata
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-02-2013, 21:51 {2} przez Kruchy.)
05-02-2013, 21:13
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
VerumPL Offline
Użytkownik

Liczba postów: 131
Dołączył: Fri Sep 2012
Reputacja: 4
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Skorpion
Praktykowany rodzaj magii:
Magia naturalna i słowiańska

Podziękowania: 10
Podziękowano 5 razy w 4 postach
Post: #3
RE: Dary do Bogów
Starzy Bogowie znowu poczuli by zapach krwi i być może wezwali by do wojny wiernych by wypędzić katolów z ich ziemi albo kapłani zostali by przymuszeni do kolejnych krwawych ofiar i to by się skończyło na zabijaniu ludzi i wielu niefajnych rzeczach.
O czym myślałaś? :)

Nie jesteś pięknym i niepowtarzalnym płatkiem śniegu Jesteś tą samą gnijącą organiczną materią jak wszystko inne
My wszyscy jesteśmy częścią tej samej kompostowej kupy
Jesteśmy całą śpiewającą, całą tańczącą tandetą tego świata
05-02-2013, 21:19
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
VerumPL Offline
Użytkownik

Liczba postów: 131
Dołączył: Fri Sep 2012
Reputacja: 4
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Skorpion
Praktykowany rodzaj magii:
Magia naturalna i słowiańska

Podziękowania: 10
Podziękowano 5 razy w 4 postach
Post: #4
RE: Dary do Bogów
Amaedea, nie chcę być wzywany przez Bogów na wojnę przez kogoś kto to zrobi dla jaj. Bogowie to szalone głowy, ale są też mądrzy i wiedzą że dają rade tylko to by kosztowało wiele istnień ludzkich. Zbyt wiele.

Chodź może za parę lat jak już będę miał swoją drużynę, bo na razie się kształtuje. To oczywiście żart nie pragnę wojny. :D

Nie jesteś pięknym i niepowtarzalnym płatkiem śniegu Jesteś tą samą gnijącą organiczną materią jak wszystko inne
My wszyscy jesteśmy częścią tej samej kompostowej kupy
Jesteśmy całą śpiewającą, całą tańczącą tandetą tego świata
05-02-2013, 21:37
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
VerumPL Offline
Użytkownik

Liczba postów: 131
Dołączył: Fri Sep 2012
Reputacja: 4
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Skorpion
Praktykowany rodzaj magii:
Magia naturalna i słowiańska

Podziękowania: 10
Podziękowano 5 razy w 4 postach
Post: #5
RE: Dary do Bogów
Wiem o ci chodzi. O to że to ekscytujące, że tak nagle z powodu małej rzeczy może stać się tyle zła.

Nie jesteś pięknym i niepowtarzalnym płatkiem śniegu Jesteś tą samą gnijącą organiczną materią jak wszystko inne
My wszyscy jesteśmy częścią tej samej kompostowej kupy
Jesteśmy całą śpiewającą, całą tańczącą tandetą tego świata
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-02-2013, 22:09 {2} przez Olimpia.)
05-02-2013, 21:49
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Poisoned Offline
exposer entrepreneur

Liczba postów: 110
Dołączył: Sun Sep 2012
Reputacja: 0
Płeć: Kobieta
Znak Zodiaku: Baran/Byk
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: 15
Podziękowano 7 razy w 11 postach
Post: #6
RE: Dary do Bogów
A można prosić o coś dla innej osoby? I czy kolor świecy ma znaczenie?

--------------------------------------------
– A tak właściwie, co oznacza treść tego egzorcyzmu?
– Idź stąd i wychędoż się sam.
~Wiedźmin



http://www.youtube.com/watch?v=cHgIQYvv9kk 
-Is school fun Satan? 
- No. :) 

-I thought wishes should always come true.
- Nope, they're just like prayers.
06-02-2013, 17:39
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 5,283
Dołączył: Sat Sep 2012
Reputacja: 97
Płeć: Kobieta
Znak Zodiaku: Wodniś ^^
Praktykowany rodzaj magii:
Magia Naturalna

Podziękowania: 680
Podziękowano 606 razy w 578 postach
Post: #7
RE: Dary do Bogów
Można, a kolor świecy zawsze ma znaczenie.

Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
06-02-2013, 18:56
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Mroku Offline
Użytkownik

Liczba postów: 18
Dołączył: Sun Dec 2012
Reputacja: 0
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Ryby
Praktykowany rodzaj magii:
Runy, magia żywiołów i inne

Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 3 postach
Post: #8
RE: Dary do Bogów
Witam. Czy ktoś już składał ofiary dla Bogów Północy? Czy ktoś może ma materiały lub modlitwy w językach starogermańskich bądź staronordyckich? Chodzi mi głównie o informacje z zakresu czarostwa runicznego...




pozdrawiam.
14-02-2013, 09:52
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
VerumPL Offline
Użytkownik

Liczba postów: 131
Dołączył: Fri Sep 2012
Reputacja: 4
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Skorpion
Praktykowany rodzaj magii:
Magia naturalna i słowiańska

Podziękowania: 10
Podziękowano 5 razy w 4 postach
Post: #9
RE: Dary do Bogów
Czekam nie dziwota że Bogowie cię nie lubią sam cię nie lubię za arogancję i chamstwo lubisz kusić los to sobie kuś ale robienie sobie jaj np. z Welesa że to niby twoja elektrownia to już obraza mojej religii dlatego przestań o tym gadać bo nic nie wnosisz co najwyżej ktoś zacznie brać z ciebie przykład i się na tym przejedzie a ja nie lubię jak ludzie cierpią.

Nie jesteś pięknym i niepowtarzalnym płatkiem śniegu Jesteś tą samą gnijącą organiczną materią jak wszystko inne
My wszyscy jesteśmy częścią tej samej kompostowej kupy
Jesteśmy całą śpiewającą, całą tańczącą tandetą tego świata
14-02-2013, 15:48
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
konidziu Offline
Wredny skórwiel

Liczba postów: 312
Dołączył: Tue Sep 2012
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku:
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: 11
Podziękowano 36 razy w 43 postach
Post: #10
RE: Dary do Bogów
No akurat z Czekama to nikt kto chociażby chwile jest na tym forum i jest chociażby odrobinę zorientowany w użytkownikach nie weźmie z niego przykładu bo ludzie w brew pozorom nie są aż tak głupi aby brać przykład z arogancji do goodformów.
14-02-2013, 15:55
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Strony (2): 1 2 Dalej »


  • Pokaż wersję do druku
  • Wyślij ten wątek znajomemu
  • Subskrybuj ten wątek
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Witchcraft - Magia, Ezoteryka, Rozwój duchowy | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Theme designed by KoZ.
Edycja © Witchcraft
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Diablo® and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.