Witchcraft - Forum ezoteryczne
  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Współpraca
  • Szukaj
Logowanie — Rejestracja


Witchcraft - Forum ezoteryczne › Umysł › Stany Świadomości › Sen › Świadome sny
Sposób na LD (Afirmacja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
Witaj, Gościu!
Witaj! Nie jesteś jeszcze zalogowany. Zaloguj się by móc w pełni korzystać ze strony. Jeżeli nie masz jeszcze konta kliknij tutaj.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Tryb drzewa | Tryb normalny
Sposób na LD (Afirmacja)
Autor Wiadomość
xPietrekx Offline
Użytkownik

Liczba postów: 51
Dołączył: Sun Sep 2012
Reputacja: 0
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Panna
Praktykowany rodzaj magii:
Każdy

Podziękowania: 32
Podziękowano 5 razy w 8 postach
Post: #1
Sposób na LD (Afirmacja)
Witam

1. Powtarzać sobie kilka razy podczas dnia (o różnych porach)
"dzisiaj będę mieć świadomy sen" (tzw. afirmacja)
2. Myśleć przed pójściem spać dużo o tym (można też powtarzać powyższą sentencję)
3. Rozluźnić się, po czym liczyć oddechy (np od 0 do 100).

Pozdro xPietrekx. :)

Praktykowana magia:

głownie: radiostezja
dodatkowo: magia chaosu
żywioł: powietrze / ogień lecz głownie powietrze
poziom wykształcenia magicznego określam 3,5/10 (myślmy realnie :P)

Pomagam początkującym adeptom z podstaw gg 32551285

Większość wiedzy: teoria ; stosunek 3-10
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-09-2012, 17:13 {2} przez Olimpia.)
16-09-2012, 15:37
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Misiaczek Offline
Ghost~

Liczba postów: 22
Dołączył: Tue Sep 2012
Reputacja: 0
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Rak.
Praktykowany rodzaj magii:
Magia Powietrza.

Podziękowania: 1
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #2
RE: Sposób na LD (Afirmacja)
Hm.. Nie wiem czemu, ale mi jakoś ta "technika" nigdy nie wyszła.
W LD wchodzę samemu we śnie, przeważnie gdy zobaczę coś dziwnego co nie dzieje się na co dzień, ale kończy się to po jakiś kilku minutach. ;//

[Obrazek: shiki_signature_by_mariy_chan-d41dqci.jpg]
"Nie płacz za innych, naucz się płakać za siebie"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-09-2012, 20:45 {2} przez Olimpia.)
18-09-2012, 20:20
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 5,283
Dołączył: Sat Sep 2012
Reputacja: 97
Płeć: Kobieta
Znak Zodiaku: Wodniś ^^
Praktykowany rodzaj magii:
Magia Naturalna

Podziękowania: 680
Podziękowano 606 razy w 578 postach
Post: #3
RE: Sposób na LD (Afirmacja)
Technikę trzeba dobrać do siebie indywidualnie. :) Na jednego może działać ta a na innego tamta. :)
18-09-2012, 20:46
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Misiaczek Offline
Ghost~

Liczba postów: 22
Dołączył: Tue Sep 2012
Reputacja: 0
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Rak.
Praktykowany rodzaj magii:
Magia Powietrza.

Podziękowania: 1
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #4
RE: Sposób na LD (Afirmacja)
Heh xD .
Ja mam podobnie, "wybudzam" się z iluzji gdy robię coś nie typowego, ostatnio w moich snach jeżdżę konno, co dla mnie jest totalną głupotą xD ..

I nie wiem czy mi wolno, ale chciałbym powiedzieć, że nie zbyt działa powtarzanie że będzie się mieć świadomy sen , bardziej efektywne jest to " Kiedy zasnę, będę posiadał świadomość śnienia ".
Jeśli nie potrzebnie się wtrąciłem, to przepraszam...

[Obrazek: shiki_signature_by_mariy_chan-d41dqci.jpg]
"Nie płacz za innych, naucz się płakać za siebie"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-09-2012, 20:50 {2} przez Olimpia.)
19-09-2012, 20:29
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:


  • Pokaż wersję do druku
  • Wyślij ten wątek znajomemu
  • Subskrybuj ten wątek
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Witchcraft - Magia, Ezoteryka, Rozwój duchowy | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Theme designed by KoZ.
Edycja © Witchcraft
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Diablo® and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.