Witchcraft - Forum ezoteryczne
  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Współpraca
  • Szukaj
Logowanie — Rejestracja


Witchcraft - Forum ezoteryczne › Umysł › Stany Świadomości › Sen › Świadome sny
LD antytalent?

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
Witaj, Gościu!
Witaj! Nie jesteś jeszcze zalogowany. Zaloguj się by móc w pełni korzystać ze strony. Jeżeli nie masz jeszcze konta kliknij tutaj.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Tryb drzewa | Tryb normalny
LD antytalent?
Autor Wiadomość
saival Offline
Zbanowani

Liczba postów: 12
Dołączył: Mon Jul 2014
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Ryby
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #1
LD antytalent?
Witam. O takich rzeczach jak LD/OOBE wiem od co najmniej 6 lat. Od początku bardzo mnie to fascynowało (i w ogóle, i w szczególe).
Niestety, mimo usilnych prób - LD udało mi się osiągnąć raz. Raz. Raz na 6 lat. Na 5 sekund, of course. Nie jest to zbyt zadowalający wynik, uważam. Mimo próbowania różnych technik, metod, przeczytania kilkunastu książek na ten temat, setek artykułów - raz, spontanicznie.
Mimo doskonałej (po wyćwiczeniu) pamięci snów, mimo bombardowania mózgu narkotykami (w celu obudzenia wyobraźni) - raz.

Jest mi nieco smutno z tego powodu.

Obecnie spędzam zdecydowanie za dużo czasu śpiąc - marzy mi się odejście w świat snów, chociażby na te krótkie, przyjemne chwile w objęciach ciepłego kocyka. 

Czy macie jakikolwiek pomysł, traf, co jest ze mną nie tak?

Argumenty i kontry;
1. nie wierzysz, że możesz mieć LD
- teraz już nie. Trudno po tylu latach bez sukcesów. Ale wcześniej wierzyłem, nic nie było.
2. myślisz, że twoja technika jest perfekcyjna, a jest do bani
- tyle lat w temacie pozwoliło mi w zasadzie zapomnieć i uczyć się od nowa, nawet najbardziej podstawowych technik. Nic. Mam to dość dopracowane. Ale czekam na sugestie.
3. koncentracja Ci siada
- owszem, teraz siada, ale nie siadała.
4. nie przykładasz się wystarczająco
- skończ.
5. nie znalazłeś metody dla siebie
- próbowałem w zasadzie wszystkiego co jest w googlach.
6. jesteś przeklęty
- być może
7. LD nie jest po prostu dla Ciebie i w ramach opieki jest Ci odebrane
- chrzanić taką opiekę, da to się obejść?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-08-2014, 01:26 {2} przez saival.)
01-08-2014, 01:24
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
saival Offline
Zbanowani

Liczba postów: 12
Dołączył: Mon Jul 2014
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Ryby
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #2
RE: LD antytalent?
Oczywiście, że próbowałem testów rzeczywistości.
Jednakże, chociaż moje sny są dość realistyczne, to rzadko robię w nich to, co robię w realnym życiu, więc trudno było mi wytworzyć odpowiednie nawyki.

Medytacje, medytacje, to raczej nie jest moja dobra strona. Jak nie poskutkują, to oddasz mi te godziny!

Cytat:Za bardzo się starasz i tyle.
Jak starać się mniej?
01-08-2014, 03:09
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Oth Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 467
Dołączył: Fri Nov 2012
Reputacja: 37
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku:
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: 24
Podziękowano 66 razy w 87 postach
Post: #3
RE: LD antytalent?
Postaw budzik daleko od łóżka. Ustaw go tak, aby zadzwonił w nocy, gdy śpisz, podczas jakiegoś snu. Gdy wybije ta godzina, obudzisz się, wstaniesz, wyłączysz go i pójdziesz spać dalej. Daje to bardzo dużą szansę na to, że obudzisz się w śnie świadomy.

jakzostacmagiem.wordpress.com
01-08-2014, 12:05
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Raven Offline
Użytkownik

Liczba postów: 228
Dołączył: Sun Feb 2014
Reputacja: 8
Płeć: Kobieta
Znak Zodiaku: Skorpion
Praktykowany rodzaj magii:
Demonologia/Nekromancja

Podziękowania: 0
Podziękowano 2 razy w 2 postach
Post: #4
RE: LD antytalent?
Saival, mamy widzę podobne sny.
Swego czasu dręczył mnie dokładnie ten sam problem.
Medytacja, tak jak napisał Blackdash naprawdę duuużo pomaga, ale też nie staraj się na siłę.
Spróbuj też sobie napisać na ręku "LD", lub "Czy to sen". Zerkaj na to często w ciągu dnia, tak abyś wyrobił sobie tego nawyk. Mimo wszystko, nawyki są takie same w snach. Gdy śpiąc to przeczytasz, powinieneś uzyskać LD. Może ono trwać kilka sekund, mnie się udało za pierwszym razem jakieś, plus minus, 5 minut. Z czasem jest coraz więcej.

Kiedy tonie twoje dziecko, to musisz skakać do wody i je ratować, a nie inwokować rusałki
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-08-2014, 12:25 {2} przez Tetram.)
01-08-2014, 12:16
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:


  • Pokaż wersję do druku
  • Wyślij ten wątek znajomemu
  • Subskrybuj ten wątek
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Witchcraft - Magia, Ezoteryka, Rozwój duchowy | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Theme designed by KoZ.
Edycja © Witchcraft
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Diablo® and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.