Stworzenie Żywiołaka-Chowańca
Autor Wiadomość
Shadow Niedostępny
Stały Bywalec

Liczba postów: 362
Reputacja: 4
Podziękowania: 57
Podziękowano 83 razy w 62 postach
RE: Stworzenie Żywiołaka-Chowańca
Dlatego trzeba zrobić mu zabezpieczenie, żeby nie mógł działać na szkode stwórcy, a jesli podejmie takie działanie niech musi się unicestwić. Raczej sam nie może się przeprogramować...
15-07-2015, 09:48
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,112
Reputacja: 85
Podziękowania: 936
Podziękowano 1338 razy w 661 postach
Taki byt wraz z rozwojem inteligencji zaczyna myśleć samodzielnie. To jak z większością ludzi - jako dzieci słuchają mamy i taty, ubóstwiają ich a potem wkracza się w wiek nastoletni i zaczyna się mieć własne zdanie i się buntuje.

Tak teorytycznie to uwolnić by się mógł sam, można to obejść - chyba że, zanim to zrobi to się unicestwi... ja tam rzadko korzystam z takich bytów i zawsze nastawiałam ich na czas.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
15-07-2015, 09:54
Znajdź Posty Reply
Shadow Niedostępny
Stały Bywalec

Liczba postów: 362
Reputacja: 4
Podziękowania: 57
Podziękowano 83 razy w 62 postach
Teoretcznie musiałby mieć wgrane unicestwienie przy pierszej próbie usamodzielnienia. Wymagałoby to wszystko naprawde dobrze przemyślanych zabezpieczeń... ale efekt końcowy jeśli nie udałoby mu się zbuntować byłby niezły, inteligentny sługa napewno lepiej wywiązałby sie z zadania niż taki który ma tylko szczątki inteligancji...
ciekawe czy da sie takiemu bytowi zaprogramować funkcje odczuwania bólu/dyskomfortu. Czy taki byt załóżmy związany z ogniem, wysłany może coś podpalić, poparzyć kogoś? Pytam czysto teoretycznie, np. kumpel z ogniska dzwoni i mówi, że akurat im ognia zabraklo/zapalniczka sie wypaliła i wysyłam np takiego żywiołaka i on to podpala. Albo podpali coś mając na to więcej czasu.
15-07-2015, 12:03
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,112
Reputacja: 85
Podziękowania: 936
Podziękowano 1338 razy w 661 postach
Teorytycznie mógłby, ale to dużo ładowania żywiołem ognia. Uśmiech
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
15-07-2015, 16:35
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Shadow

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB