Trzecie oko- efekty fizyczne przebudzenia
Autor Wiadomość
Mikael Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 110
Reputacja: 5
Podziękowania: 99
Podziękowano 45 razy w 22 postach
RE: Trzecie oko- efekty fizyczne przebudzenia
(09-07-2015, 21:00)Oth napisał(a): W przypadku całkowitego "otwarcia" byłby to wzrok astralny i taka osoba mogłaby widzieć nawet nie posiadając oczu, natomiast wątpię, aby ktoś niewidomy miał w ogóle możliwość faktycznie do tego dojść.

Przypomniało mi się, że gdzieś czytałem o rosyjskich eksperymentach ze ślepymi ludźmi. Nie pamiętam szczegółów, ale ponoć udało się sprawić, że niewidomi ludzie zaczynali widzieć i to o wiele więcej niż ktoś ze zdrowymi oczyma. Widzieli wszystko dookoła siebie, a nawet przez ściany. Ciężko mi powiedzieć jak prawdziwa jest ta historia, ale najprawdopodobniej przy odpowiednich ćwiczeniach i pomocy innych nawet niewidoma osoba mogłaby rozwinąć wzrok astralny.
20-10-2015, 22:14
Znajdź Posty Reply
Okrzemek Offline
Użytkownik

Liczba postów: 24
Reputacja: 2
Podziękowania: 0
Podziękowano 8 razy w 7 postach
Kurczę, bo takie coś byłoby po prostu wspaniałe! Dać niewidomym ludziom możliwość zobaczenia świata. Wyobrażacie sobie to uczucie?

Gdyby to się rozpowszechniło i byłyby efekty, gdyby ludzie naprawdę uwierzyli, to byłoby coś. Można byłoby prowadzić kliniki przywracania wzroku, gdzie wykwalifikowana duchowo kadra lekarzy prowadziłaby zajęcia aktywowania wzroku astralnego, przez medytację i stymulację zewnętrzną przetworzoną energią. Ciekawe, ilu ludzi byłoby w stanie "otworzyć się" i co można byłoby zrobić, żeby zwiększyć ich odsetek...

Szkoda tylko, że nawet ja wiem, że to leży raczej w różowej rzeczywistości nierealnej i jak bardzo świat musiałby się zmienić, żeby coś takiego przeszło. Ale warto, chociaż próbować dla takiego celu.
Wspaniałego dnia Przytulanie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-10-2015, 21:06 {2} przez Szczęściarz.)
21-10-2015, 19:07
Znajdź Posty Reply
Mandalaa Offline
Neofita

Liczba postów: 4
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podobne rzeczy typu widzenie aury itd zdarzaja sie przy medytacji z oddechem. Mam na mysli prace energetyczna kierujac energie przez oddech. Bardzo mocne to jest.
21-02-2020, 21:15
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB