Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen i pytanie :D
Autor Wiadomość
PoprostuKamil Offline
Neofita

Liczba postów: 5
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 1 razy w 1 postach
Sen i pytanie :D
Po co jest sen? hmm może po to żeby dać ludziom poczucie czasu i czas na przemyślenie swojego wyboru, tak to jest to :D Bo gdyby nie sen to co? 24h
Эта машина hahaha xD, a ktoś dał nam świadomość i mam takie pytanie czy są istoty nie miewające poczucia czasu? Tzn., że czas na nich nie wpływa otóż to jest maszyna sztuczna inteligencja, nie dopuśćmy tego w następnym wcieleniu już będzie dupa musimy zrobić? Sprzeciwić się teraz? Proszę o odpowiedź :>
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-01-2016, 09:40 {2} przez Szczęściarz.)
10-12-2015, 01:50
Znajdź Posty Reply
Mintka Offline
Matka Boska Napalmowa

Liczba postów: 129
Reputacja: 2
Podziękowania: 51
Podziękowano 121 razy w 50 postach
RE: Sen i pytanie :D
Właśnie tak widzę ten post.

[Obrazek: 1347385528_by_knur82_500.jpg]
10-12-2015, 18:20
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Jiruka , Unebris , Void , Kangur , Szczęściarz , xao , Czarnulka , Saruman , Sh3 , Magician7 , Rasphul , Nikola97
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,101
Reputacja: 85
Podziękowania: 928
Podziękowano 1318 razy w 651 postach
Mintka - dostajesz słowne ostrzeżenie: pilnuj aby nie wykraczać poza regulamin. On przynajmniej stara się coś robić - w przeciwieństwie do reszty. Oczko Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi - np. takie jak ta powyżej.

Co do Twojego pytania Kamil - wiesz kiedy na ogół ludzie się śmieją? Kiedy nie znają odpowiedzi. Od wieków filozofowie i mędrcy zadawali sobie takie i podobne pytania na temat snu. Z tym, że dzisiaj to raczej nie jest żadna tajemnica... przynajmniej jeśli chodzi o naukę.

Po co jest sen? Wiesz, jest wiele spekulacji na ten temat... duchowych i naukowych. Co do czasu to zacznijmy od tego, że tak naprawdę czas nie istnieje, w takim znaczeniu jaką nadała mu ludzkość.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-12-2015, 19:33 {2} przez Olimpia.)
10-12-2015, 19:30
Znajdź Posty Reply
geneq13 Niedostępny
Starszy użytkownik

Liczba postów: 63
Reputacja: 3
Podziękowania: 30
Podziękowano 20 razy w 14 postach
Odpowiedź Mintka może nie była poprawna, ale szczerze powiem że mnie rozbawił. ;-)

A co do snu to w internecie jest tyle różnych hipotez na ten temat, że ciężko wywnioskować, która jest prawdziwa. Jedyne w kwestii naukowej - regeneracja organizmu.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-12-2015, 18:39 {2} przez Olimpia.)
11-12-2015, 09:01
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Olimpia
Saruman Offline
D.R.U.P.

Liczba postów: 94
Reputacja: 4
Podziękowania: 22
Podziękowano 27 razy w 13 postach
Jeśli chodzi o czas to ciekawe spojrzenie na to opisuje Liber Kaos. radzę tylko zaznajomić się chociaż ogólnikowo z kilkoma teoriami z zakresu fizyki kwantowej gdyż dla laika mogą być nie zrozumiałe
Równość, Prawość, Doskonałość.

"Urazy do was nie żywię. Ale na pal was ponabijam"- Jeremi Wiśniowiecki
25-01-2016, 19:13
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: xao
Shadow Niedostępny
Stały Bywalec

Liczba postów: 362
Reputacja: 4
Podziękowania: 57
Podziękowano 83 razy w 62 postach
Co do snu, nasze ciało nie jest doskonałe i potrzebuje regeneracji, ale napewno jest w tym drugie duchowe dno...
Co do poczucia czasu, przecież to my sami określamy sobie czas bo ktoś ustalił że dzień ma 24h, ta ma 60 minut, a minuta 60 sekund. Jeśli chodzi o czas tak naprawde nic nie jest prawdziwe... wiesz, że umiałbym ci w prosty sposób pokazać obraz z przeszłości, nawet film, ciebie młodszego co robisz...
26-01-2016, 23:28
Znajdź Posty Reply
Eryk88896 Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 133
Reputacja: 2
Podziękowania: 4
Podziękowano 16 razy w 11 postach
Ponoc w snach mozna uczyc sie wielu rzeczy, jak i komunikowac, rozwijac i doswiadczac wielu rzeczy. A czas spedzony nie wiem czy jest tylko po to by odpoczac, ale rowniez po przebudzeniu zawsze mam wrazenie jakbym o niczym nie myslal przez chwile, jakbym byl calkowicie wylaczony, dopiero po chwili zaczyna sie naplyw tego wszystkiego syfu "musze, mysle, widze, rozmsylam" tam tego nie ma.

Kiedys widzialem pare bytow w snie, raz je swiadomie przywolalem do snu. Mam znajomych co widzieli identyczne byty w snach, wiec ciezko je uznac za wytwor wyobrazni. Ponoc zeby zaczac widziec, trzeba chciec poznac zobaczyc rozwijac sie, i poznac zasady. Tak dokladnie to nie wiem po co sa te sny, moge sie jedynie domyslac xD ale odpowiedzi nie znam :D ale fajne rzeczy mozna w nich doswiadczac.
08-11-2016, 15:24
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB