Witchcraft - Forum ezoteryczne
  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Współpraca
  • Szukaj
Logowanie — Rejestracja


Witchcraft - Forum ezoteryczne › Powiązane z magią › Inne v
« Wstecz 1 2 3 4 Dalej »

52 - Iluzja czy magia?

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
Witaj, Gościu!
Witaj! Nie jesteś jeszcze zalogowany. Zaloguj się by móc w pełni korzystać ze strony. Jeżeli nie masz jeszcze konta kliknij tutaj.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Tryb drzewa | Tryb normalny
52 - Iluzja czy magia?
Autor Wiadomość
~Mickey
Gość

 
Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Post: #1
52 - Iluzja czy magia?
Ludzie! Sory, że to tu daję bo wiem, że to forum o magii, ale ja uważam, że to jakaś magia jest.
Na Youtube ostatnio widziałem taki program: 52 - Nowe oblicze iluzji.
Jak sama nazwa wskazuje to jest iluzja, lecz nie wiem do końca bo to bardzo umiejętne coś.
Np. w tych programach w 1 serii jest też taka część, że on mówi do nas jako widzów. I coś sprawdza i on ma rację. w tym filmie np.
http://www.youtube.com/watch?v=e3QrJcTIe3g 10 min 30 sec mniej więcej.
Na mnie to zadziałało.
Albo to:
http://www.youtube.com/watch?v=SmZmJpRUYtA 6min 15sec
Jak on to robi? Bo to dziwne. Ale nie tylko to. Przypatrzcie się innym jego filmom. Część jest do zrobienia (wiem bo już to ćwiczę), lecz część to kompletna paranoja.

Co to jest??
Nie wiedziałem gdzie to dać, więc dałem to tu.

P.S. Jak ktoś się jeszcze interesuje Iluzją to niech da znać.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-01-2013, 19:08 {2} przez Neaxx.)
23-01-2013, 18:28
Odpowiedz
Podziękowali:


Wiadomości w tym wątku
52 - Iluzja czy magia? - przez Mickey - 23-01-2013, 18:28
RE: 52 - Iluzja czy magia? - przez Mikael - 23-01-2013, 21:20
RE: 52 - Iluzja czy magia? - przez Irbis - 24-01-2013, 01:05
RE: 52 - Iluzja czy magia? - przez Mickey - 23-01-2013, 21:55
RE: 52 - Iluzja czy magia? - przez Mikael - 23-01-2013, 22:35
RE: 52 - Iluzja czy magia? - przez Irbis - 23-01-2013, 23:42
RE: 52 - Iluzja czy magia? - przez Mirek - 24-01-2013, 01:11
RE: 52 - Iluzja czy magia? - przez Olimpia - 24-01-2013, 09:58
RE: 52 - Iluzja czy magia? - przez Irbis - 24-01-2013, 17:21

  • Pokaż wersję do druku
  • Wyślij ten wątek znajomemu
  • Subskrybuj ten wątek
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Witchcraft - Magia, Ezoteryka, Rozwój duchowy | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Theme designed by KoZ.
Edycja © Witchcraft
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Diablo® and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.