Witchcraft - Forum ezoteryczne
  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Współpraca
  • Szukaj
Logowanie — Rejestracja


Witchcraft - Forum ezoteryczne › Powiązane z magią › Inne v
« Wstecz 1 2 3 4 Dalej »

52 - Iluzja czy magia?

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
Witaj, Gościu!
Witaj! Nie jesteś jeszcze zalogowany. Zaloguj się by móc w pełni korzystać ze strony. Jeżeli nie masz jeszcze konta kliknij tutaj.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Tryb drzewa | Tryb normalny
52 - Iluzja czy magia?
Autor Wiadomość
Mikael Offline
Użytkownik

Liczba postów: 87
Dołączył: Sun Dec 2012
Reputacja: 5
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku:
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: 2
Podziękowano 2 razy w 7 postach
Post: #2
RE: 52 - Iluzja czy magia?
W pierwszym filmiku, minucie 10:30 facet przytrzymuje damę o ułamek sekundy dłużej, przez co jest to jedyna karta jaką człowiek potrafi zobaczyć (reszta przelatuje tak szybko, że się ich nie zauważa).

W drugim filmiku, minucie 6:15:
1. Jakakolwiek liczba od 1 do 9 pomnożona przez 9 i ewentualnym dodaniu liczby jedności i dziesiętnej wynosi 9.
2. Proste, że jak od 9 odejmiesz 5 wyjdzie zawsze 4.
3. Czwartą literą alfabetu jest D.
4. Najbardziej popularnym państwem na literę D jest Dania. Reszta krajów na literę D jest bardzo mało znana.
5. Jasne, że trzecią literą Danii jest N.
6. Na literę N jest tylko kolor niebieski (ewentualnie wiki uznaje jeszcze niebieskofioletowy, ale wątpię żeby ktoś o nim pomyślał).
7. Oczywiście drugą literą niebieskiego jest I.
8. Najbardziej znanym kwiatem na literę I jest irys. Mało kto słyszał o innych kwiatach na I, a poza tym jest ich bardzo mało.

No ale czy faktycznie niebieskofioletowe ismeny rosną na Dziewiczych Wyspach Stanów Zjednoczonych?
23-01-2013, 21:20
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:


Wiadomości w tym wątku
52 - Iluzja czy magia? - przez Mickey - 23-01-2013, 18:28
RE: 52 - Iluzja czy magia? - przez Mikael - 23-01-2013, 21:20
RE: 52 - Iluzja czy magia? - przez Irbis - 24-01-2013, 01:05
RE: 52 - Iluzja czy magia? - przez Mickey - 23-01-2013, 21:55
RE: 52 - Iluzja czy magia? - przez Mikael - 23-01-2013, 22:35
RE: 52 - Iluzja czy magia? - przez Irbis - 23-01-2013, 23:42
RE: 52 - Iluzja czy magia? - przez Mirek - 24-01-2013, 01:11
RE: 52 - Iluzja czy magia? - przez Olimpia - 24-01-2013, 09:58
RE: 52 - Iluzja czy magia? - przez Irbis - 24-01-2013, 17:21

  • Pokaż wersję do druku
  • Wyślij ten wątek znajomemu
  • Subskrybuj ten wątek
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Witchcraft - Magia, Ezoteryka, Rozwój duchowy | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Theme designed by KoZ.
Edycja © Witchcraft
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Diablo® and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.