Witchcraft - Forum ezoteryczne
  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Współpraca
  • Szukaj
Logowanie — Rejestracja


Witchcraft - Forum ezoteryczne › Powiązane z magią › Inne v
« Wstecz 1 2 3 4 Dalej »

52 - Iluzja czy magia?

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
Witaj, Gościu!
Witaj! Nie jesteś jeszcze zalogowany. Zaloguj się by móc w pełni korzystać ze strony. Jeżeli nie masz jeszcze konta kliknij tutaj.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Tryb drzewa | Tryb normalny
52 - Iluzja czy magia?
Autor Wiadomość
Irbis Offline
Obserwator

Liczba postów: 322
Dołączył: Sun Sep 2012
Reputacja: 11
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Pogranicze Baran-Byk
Praktykowany rodzaj magii:
Nauki ścisłe, goetyka

Podziękowania: 55
Podziękowano 84 razy w 85 postach
Post: #5
RE: 52 - Iluzja czy magia?
Iluzja się opiera na oszukaniu oka.
Zacząłem teraz oglądać ten film i np. 1 sezon 1 odcinek, 6:25 to tz. Lewitacja Balducci. Jak oglądnę więcej to postaram się wypowiedzieć bardziej... Niektóre sztuczki są stare i ich opis jest w książkach...

Seria 1, Odcinek 2 - Koniec filmu sztuczka z zakrętką włożoną do butelki. Nie wierzę co widzę, czy rzeczywiście mamy takie pokolenie "nie kumatych" ludzi (żeby nie mówić debili). Sztuczka bardzo stara pod nalepką nacina się butelkę i wkłada zakrętkę i przykleja delikatnie np. kropelką... I nakleja się na to z powrotem naklejkę... W chwili stuknięcia zakrętka się odkleja, a ludziska - łaałłłłłł a ten tymczasem bierze szybko rękę z zakrętką i chowa zakrętkę.
I pierwsza zasada iluzjonistów/magików mówi nie pokazuj nigdy drugi raz tej samej sztuczki osobie której już ją pokazałeś.

Nie można też wykluczyć iż film nie jest ustawiony...

"Nie robisz magii jeżeli nie współpracujesz z duchami. Jak najdalej od New Age."
23-01-2013, 23:42
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:


Wiadomości w tym wątku
52 - Iluzja czy magia? - przez Mickey - 23-01-2013, 18:28
RE: 52 - Iluzja czy magia? - przez Mikael - 23-01-2013, 21:20
RE: 52 - Iluzja czy magia? - przez Irbis - 24-01-2013, 01:05
RE: 52 - Iluzja czy magia? - przez Mickey - 23-01-2013, 21:55
RE: 52 - Iluzja czy magia? - przez Mikael - 23-01-2013, 22:35
RE: 52 - Iluzja czy magia? - przez Irbis - 23-01-2013, 23:42
RE: 52 - Iluzja czy magia? - przez Mirek - 24-01-2013, 01:11
RE: 52 - Iluzja czy magia? - przez Olimpia - 24-01-2013, 09:58
RE: 52 - Iluzja czy magia? - przez Irbis - 24-01-2013, 17:21

  • Pokaż wersję do druku
  • Wyślij ten wątek znajomemu
  • Subskrybuj ten wątek
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Witchcraft - Magia, Ezoteryka, Rozwój duchowy | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Theme designed by KoZ.
Edycja © Witchcraft
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Diablo® and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.