Witchcraft - Forum ezoteryczne
  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Współpraca
  • Szukaj
Logowanie — Rejestracja


Witchcraft - Forum ezoteryczne › Powiązane z magią › Inne v
« Wstecz 1 2 3 4 Dalej »

52 - Iluzja czy magia?

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
Witaj, Gościu!
Witaj! Nie jesteś jeszcze zalogowany. Zaloguj się by móc w pełni korzystać ze strony. Jeżeli nie masz jeszcze konta kliknij tutaj.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Tryb drzewa | Tryb normalny
52 - Iluzja czy magia?
Autor Wiadomość
Irbis Offline
Obserwator

Liczba postów: 322
Dołączył: Sun Sep 2012
Reputacja: 11
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Pogranicze Baran-Byk
Praktykowany rodzaj magii:
Nauki ścisłe, goetyka

Podziękowania: 55
Podziękowano 84 razy w 85 postach
Post: #6
RE: 52 - Iluzja czy magia?
(23-01-2013, 21:20)Mikael napisał(a): W pierwszym filmiku, minucie 10:30 facet przytrzymuje damę o ułamek sekundy dłużej, przez co jest to jedyna karta jaką człowiek potrafi zobaczyć (reszta przelatuje tak szybko, że się ich nie zauważa).

W drugim filmiku, minucie 6:15:
1. Jakakolwiek liczba od 1 do 9 pomnożona przez 9 i ewentualnym dodaniu liczby jedności i dziesiętnej wynosi 9.
2. Proste, że jak od 9 odejmiesz 5 wyjdzie zawsze 4.
3. Czwartą literą alfabetu jest D.
4. Najbardziej popularnym państwem na literę D jest Dania. Reszta krajów na literę D jest bardzo mało znana.
5. Jasne, że trzecią literą Danii jest N.
6. Na literę N jest tylko kolor niebieski (ewentualnie wiki uznaje jeszcze niebieskofioletowy, ale wątpię żeby ktoś o nim pomyślał).
7. Oczywiście drugą literą niebieskiego jest I.
8. Najbardziej znanym kwiatem na literę I jest irys. Mało kto słyszał o innych kwiatach na I, a poza tym jest ich bardzo mało.

No ale czy faktycznie niebieskofioletowe ismeny rosną na Dziewiczych Wyspach Stanów Zjednoczonych?

Cała zagadka opiera się głównie na punkcie 4. Bo rzeczywiście jest mało krajów na D. Ale zagadka jest również stara. Ale zawsze pamiętajcie nie Dania a, Dominikana. I koniec zagadki. :) Z zasady większość tych zagadek da się wytłumaczyć w jakiś sposób. :) Tylko zastanawiam się czy tłumaczyć każdą którą znam, lub wiem jak jest zrobiona czy zostawić to w tajemnicy. :)

"Nie robisz magii jeżeli nie współpracujesz z duchami. Jak najdalej od New Age."
24-01-2013, 01:05
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:


Wiadomości w tym wątku
52 - Iluzja czy magia? - przez Mickey - 23-01-2013, 18:28
RE: 52 - Iluzja czy magia? - przez Mikael - 23-01-2013, 21:20
RE: 52 - Iluzja czy magia? - przez Irbis - 24-01-2013, 01:05
RE: 52 - Iluzja czy magia? - przez Mickey - 23-01-2013, 21:55
RE: 52 - Iluzja czy magia? - przez Mikael - 23-01-2013, 22:35
RE: 52 - Iluzja czy magia? - przez Irbis - 23-01-2013, 23:42
RE: 52 - Iluzja czy magia? - przez Mirek - 24-01-2013, 01:11
RE: 52 - Iluzja czy magia? - przez Olimpia - 24-01-2013, 09:58
RE: 52 - Iluzja czy magia? - przez Irbis - 24-01-2013, 17:21

  • Pokaż wersję do druku
  • Wyślij ten wątek znajomemu
  • Subskrybuj ten wątek
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Witchcraft - Magia, Ezoteryka, Rozwój duchowy | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Theme designed by KoZ.
Edycja © Witchcraft
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Diablo® and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.