Witchcraft - Forum ezoteryczne
  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Współpraca
  • Szukaj
Logowanie — Rejestracja


Witchcraft - Forum ezoteryczne › Magia › Magia Słowiańska › Zaklęcia, rytuały, modlitwy v
1 2 Dalej »

Dary do Bogów

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
Witaj, Gościu!
Witaj! Nie jesteś jeszcze zalogowany. Zaloguj się by móc w pełni korzystać ze strony. Jeżeli nie masz jeszcze konta kliknij tutaj.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Tryb drzewa | Tryb normalny
Dary do Bogów
Autor Wiadomość
VerumPL Offline
Użytkownik

Liczba postów: 131
Dołączył: Fri Sep 2012
Reputacja: 4
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Skorpion
Praktykowany rodzaj magii:
Magia naturalna i słowiańska

Podziękowania: 10
Podziękowano 5 razy w 4 postach
Post: #5
RE: Dary do Bogów
Wiem o ci chodzi. O to że to ekscytujące, że tak nagle z powodu małej rzeczy może stać się tyle zła.

Nie jesteś pięknym i niepowtarzalnym płatkiem śniegu Jesteś tą samą gnijącą organiczną materią jak wszystko inne
My wszyscy jesteśmy częścią tej samej kompostowej kupy
Jesteśmy całą śpiewającą, całą tańczącą tandetą tego świata
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-02-2013, 22:09 {2} przez Olimpia.)
05-02-2013, 21:49
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:


Wiadomości w tym wątku
Dary do Bogów - przez VerumPL - 05-02-2013, 16:04
RE: Dary do Bogów - przez VerumPL - 05-02-2013, 21:13
RE: Dary do Bogów - przez VerumPL - 05-02-2013, 21:19
RE: Dary do Bogów - przez WEndi - 15-02-2013, 09:15
RE: Dary do Bogów - przez VerumPL - 05-02-2013, 21:37
RE: Dary do Bogów - przez VerumPL - 05-02-2013, 21:49
RE: Dary do Bogów - przez Poisoned - 06-02-2013, 17:39
RE: Dary do Bogów - przez Olimpia - 06-02-2013, 18:56
RE: Dary do Bogów - przez Mroku - 14-02-2013, 09:52
RE: Dary do Bogów - przez VerumPL - 14-02-2013, 15:48
RE: Dary do Bogów - przez konidziu - 14-02-2013, 15:55
RE: Dary do Bogów - przez imperator553 - 14-02-2013, 23:50
RE: Dary do Bogów - przez imperator553 - 15-02-2013, 01:57
RE: Dary do Bogów - przez VerumPL - 16-02-2013, 09:59
RE: Dary do Bogów - przez imperator553 - 22-02-2013, 00:14
RE: Dary do Bogów - przez VerumPL - 22-02-2013, 16:58

  • Pokaż wersję do druku
  • Wyślij ten wątek znajomemu
  • Subskrybuj ten wątek
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Witchcraft - Magia, Ezoteryka, Rozwój duchowy | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Theme designed by KoZ.
Edycja © Witchcraft
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Diablo® and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.