Witchcraft - Forum ezoteryczne
  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Współpraca
  • Szukaj
Logowanie — Rejestracja


Witchcraft - Forum ezoteryczne › Magia › Magia Słowiańska › Zaklęcia, rytuały, modlitwy v
1 2 Dalej »

Dary do Bogów

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
Witaj, Gościu!
Witaj! Nie jesteś jeszcze zalogowany. Zaloguj się by móc w pełni korzystać ze strony. Jeżeli nie masz jeszcze konta kliknij tutaj.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Tryb drzewa | Tryb normalny
Dary do Bogów
Autor Wiadomość
~imperator553
Gość

 
Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Post: #11
RE: Dary do Bogów
Czekam, tak z czystej ciekawości to kto jest tym twoim bogiem? I muszę się wtroncić, bo Czekam może mieć odrobine racji. Nie chcę obrazić Bogów w żaden sposób, bym się na to nie poważy, ale jeśli chodzi o "elektrownie" to ma poniekąd Czekam troche racji. Modlitwa jest jakoby przekazaniem energii. Wspomina o tym także księga smoka. Bez naszych modłów ich moc może spaść. Nie cała ale zawsze. A co do tej Twojej arogancji, to nie chcę Cię pouczać, ale masz spory tupet obrażając Bogów. Albo jesteś niezwykle głupi albo odważny. I ja kiedyś obrażałem Bogów i się na tym przejechałem. Po prostu waż słowa, bo uwierz że sporo ważą. Widze że niektórzy magowie z forum oddają wielką cześć Bogom. Ja sobie to odpuszczam. Wolę współpracę. Poza tym widzę że Amaedea i VerumPL to gorliwi wyznawcy i mogli poczuć się urażeni twoją wypowiedzią. Z drugiej zaś strony Verum przejawia lekki fanatyzm, jeśli chodzi o te Mordy w imię Bogów. Nie obrażaj się Verum, ale gdybyś poszedł mordować innowierców tylko znirzyłbyś się do poziomu swoich wrogów mordując na chwałę istot wyższych. Zastanówmy się czy warto. Czy świat byłby lepszy zachlapany krwią z powodu obecności innej wiary. Pozatym nie wiem jak wy, ale ja uważam że magowie powinni być neutralni. Powinniśmy się skupić na swoich badaniach i atakować tych którzy zagrażają naszej społeczności. Pamiętajmy że nie dostąpiliśmy zaszczytu panowania nad magią po to, by podbijać świat lecz aby się doskonalić. Mam nadzieję że nikogo nie obraziłem i pojeliście kilka ważnych spraw.
14-02-2013, 23:50
Odpowiedz
Podziękowali:


Wiadomości w tym wątku
Dary do Bogów - przez VerumPL - 05-02-2013, 16:04
RE: Dary do Bogów - przez VerumPL - 05-02-2013, 21:13
RE: Dary do Bogów - przez VerumPL - 05-02-2013, 21:19
RE: Dary do Bogów - przez WEndi - 15-02-2013, 09:15
RE: Dary do Bogów - przez VerumPL - 05-02-2013, 21:37
RE: Dary do Bogów - przez VerumPL - 05-02-2013, 21:49
RE: Dary do Bogów - przez Poisoned - 06-02-2013, 17:39
RE: Dary do Bogów - przez Olimpia - 06-02-2013, 18:56
RE: Dary do Bogów - przez Mroku - 14-02-2013, 09:52
RE: Dary do Bogów - przez VerumPL - 14-02-2013, 15:48
RE: Dary do Bogów - przez konidziu - 14-02-2013, 15:55
RE: Dary do Bogów - przez imperator553 - 14-02-2013, 23:50
RE: Dary do Bogów - przez imperator553 - 15-02-2013, 01:57
RE: Dary do Bogów - przez VerumPL - 16-02-2013, 09:59
RE: Dary do Bogów - przez imperator553 - 22-02-2013, 00:14
RE: Dary do Bogów - przez VerumPL - 22-02-2013, 16:58

  • Pokaż wersję do druku
  • Wyślij ten wątek znajomemu
  • Subskrybuj ten wątek
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Witchcraft - Magia, Ezoteryka, Rozwój duchowy | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Theme designed by KoZ.
Edycja © Witchcraft
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Diablo® and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.