Witchcraft - Forum ezoteryczne
  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Współpraca
  • Szukaj
Logowanie — Rejestracja


Witchcraft - Forum ezoteryczne › Magia › Magia Słowiańska › Zaklęcia, rytuały, modlitwy v
1 2 Dalej »

Dary do Bogów

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
Witaj, Gościu!
Witaj! Nie jesteś jeszcze zalogowany. Zaloguj się by móc w pełni korzystać ze strony. Jeżeli nie masz jeszcze konta kliknij tutaj.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Tryb drzewa | Tryb normalny
Dary do Bogów
Autor Wiadomość
~imperator553
Gość

 
Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Post: #12
RE: Dary do Bogów
Kondziu taka uwaga. Sądzę, że atakując naszych wrogów nie zniżalibyśmy się do ich poziomu, bo to by była odpowiedź na ich atak. Poza tym my bronimy wyższej sprawy i jakichkolwiek wartości moralnych. A ludzie, którzy na nas dybią zazwyczaj moralności nie mają żadnej, a robią to dla tego, bo są bez mózgimi fanatykami lub są niemiłosiernie wkurw... Bo jesteśmy potężni i boją się nas. Przykładem oczywiście jest średniowiecze i 2 grupy społeczne: Niedouczony plebs palący wiedźmy ze strachu i inkwizycja wraz z klechami będąca bandą fanatyków mordujących z rozkazu kościoła rzekomo w imieniu Boga. Ale to tak na marginesie. Amaedea spokojnie. Po prostu źle cię zrozumiałem i ciesze się, że sprostowałaś sytuację dziękuje.
15-02-2013, 01:57
Odpowiedz
Podziękowali:


Wiadomości w tym wątku
Dary do Bogów - przez VerumPL - 05-02-2013, 16:04
RE: Dary do Bogów - przez VerumPL - 05-02-2013, 21:13
RE: Dary do Bogów - przez VerumPL - 05-02-2013, 21:19
RE: Dary do Bogów - przez WEndi - 15-02-2013, 09:15
RE: Dary do Bogów - przez VerumPL - 05-02-2013, 21:37
RE: Dary do Bogów - przez VerumPL - 05-02-2013, 21:49
RE: Dary do Bogów - przez Poisoned - 06-02-2013, 17:39
RE: Dary do Bogów - przez Olimpia - 06-02-2013, 18:56
RE: Dary do Bogów - przez Mroku - 14-02-2013, 09:52
RE: Dary do Bogów - przez VerumPL - 14-02-2013, 15:48
RE: Dary do Bogów - przez konidziu - 14-02-2013, 15:55
RE: Dary do Bogów - przez imperator553 - 14-02-2013, 23:50
RE: Dary do Bogów - przez imperator553 - 15-02-2013, 01:57
RE: Dary do Bogów - przez VerumPL - 16-02-2013, 09:59
RE: Dary do Bogów - przez imperator553 - 22-02-2013, 00:14
RE: Dary do Bogów - przez VerumPL - 22-02-2013, 16:58

  • Pokaż wersję do druku
  • Wyślij ten wątek znajomemu
  • Subskrybuj ten wątek
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Witchcraft - Magia, Ezoteryka, Rozwój duchowy | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Theme designed by KoZ.
Edycja © Witchcraft
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Diablo® and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.