Witchcraft - Forum ezoteryczne
  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Współpraca
  • Szukaj
Logowanie — Rejestracja


Witchcraft - Forum ezoteryczne › Magia › Magia Słowiańska › Zaklęcia, rytuały, modlitwy v
1 2 Dalej »

Dary do Bogów

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
Witaj, Gościu!
Witaj! Nie jesteś jeszcze zalogowany. Zaloguj się by móc w pełni korzystać ze strony. Jeżeli nie masz jeszcze konta kliknij tutaj.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Tryb drzewa | Tryb normalny
Dary do Bogów
Autor Wiadomość
~WEndi
Gość

 
Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Post: #13
RE: Dary do Bogów
(05-02-2013, 21:19)VerumPL napisał(a): Starzy Bogowie znowu poczuli by zapach krwi i być może wezwali by do wojny wiernych by wypędzić katolów z ich ziemi albo kapłani zostali by przymuszeni do kolejnych krwawych ofiar i to by się skończyło na zabijaniu ludzi i wielu niefajnych rzeczach.

Mój drogi! Katole już są wypędzani! :D Coraz mniej wyznawców, coraz więcej (neo)pogan...
Piękna modlitwa, swoją drogą.



(14-02-2013, 15:48)VerumPL napisał(a): Czekam nie dziwota że Bogowie cię nie lubią sam cię nie lubię za arogancję i chamstwo lubisz kusić los to sobie kuś ale robienie sobie jaj np. z Welesa że to niby twoja elektrownia to już obraza mojej religii

Widzę niekonsekwencję. Sam określiłeś Katolików katolami (i ja też!:P), co miłe nie jest. I w temacie z przepowiedniami wypowiadano się o religii katolickiej źle. Także argument nietrafiony. Nie mniej, podoba mi się to, że nie pozwalasz, by obrażano Twoich ["naszych."] bogów. :heart: Naprawdę.

(14-02-2013, 15:48)VerumPL napisał(a): dlatego przestań o tym gadać bo nic nie wnosisz co najwyżej ktoś zacznie brać z ciebie przykład i się na tym przejedzie a ja nie lubię jak ludzie cierpią.

Myślę, że i bez Czekama te osoby byłyby bezczelne. Więc nic im to nie pomoże. Sami się nauczą pokory jak im Perun piorunem w dupę pierdyknie. ;)
15-02-2013, 09:15
Odpowiedz
Podziękowali:


Wiadomości w tym wątku
Dary do Bogów - przez VerumPL - 05-02-2013, 16:04
RE: Dary do Bogów - przez VerumPL - 05-02-2013, 21:13
RE: Dary do Bogów - przez VerumPL - 05-02-2013, 21:19
RE: Dary do Bogów - przez WEndi - 15-02-2013, 09:15
RE: Dary do Bogów - przez VerumPL - 05-02-2013, 21:37
RE: Dary do Bogów - przez VerumPL - 05-02-2013, 21:49
RE: Dary do Bogów - przez Poisoned - 06-02-2013, 17:39
RE: Dary do Bogów - przez Olimpia - 06-02-2013, 18:56
RE: Dary do Bogów - przez Mroku - 14-02-2013, 09:52
RE: Dary do Bogów - przez VerumPL - 14-02-2013, 15:48
RE: Dary do Bogów - przez konidziu - 14-02-2013, 15:55
RE: Dary do Bogów - przez imperator553 - 14-02-2013, 23:50
RE: Dary do Bogów - przez imperator553 - 15-02-2013, 01:57
RE: Dary do Bogów - przez VerumPL - 16-02-2013, 09:59
RE: Dary do Bogów - przez imperator553 - 22-02-2013, 00:14
RE: Dary do Bogów - przez VerumPL - 22-02-2013, 16:58

  • Pokaż wersję do druku
  • Wyślij ten wątek znajomemu
  • Subskrybuj ten wątek
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Witchcraft - Magia, Ezoteryka, Rozwój duchowy | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Theme designed by KoZ.
Edycja © Witchcraft
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Diablo® and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.