Witchcraft - Forum ezoteryczne
  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Współpraca
  • Szukaj
Logowanie — Rejestracja


Witchcraft - Forum ezoteryczne › Magia › Magia Słowiańska › Zaklęcia, rytuały, modlitwy v
1 2 Dalej »

Dary do Bogów

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
Witaj, Gościu!
Witaj! Nie jesteś jeszcze zalogowany. Zaloguj się by móc w pełni korzystać ze strony. Jeżeli nie masz jeszcze konta kliknij tutaj.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Tryb drzewa | Tryb normalny
Dary do Bogów
Autor Wiadomość
VerumPL Offline
Użytkownik

Liczba postów: 131
Dołączył: Fri Sep 2012
Reputacja: 4
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Skorpion
Praktykowany rodzaj magii:
Magia naturalna i słowiańska

Podziękowania: 10
Podziękowano 5 razy w 4 postach
Post: #14
RE: Dary do Bogów
Powiedziałeś "kapkę pomocy" ja dostaję jej całą masę, Bogowie prawie zawsze mi pomagają, są moimi starszymi braćmi, którzy nigdy nie zawiodą i zawsze będą chętni do pomocy, chyba że sam za bardzo nabroję i on nich zapomnę.
Imperatorze, ja się nie obrażę, sęk w tym że moi Bogowie nie potrzebują ludzi takich jak Czekam Ci Bogowie mają własne charaktery i szukają ludzi wiernych, a nie tylko takich którzy wykorzystają ich do swoich celów, o tym nie ma mowy.
Imperatorze, katole tu przyszły zmusiły naszych przodków by zmienili wiarę, lecz oni skrycie wierzyli bo kochali Bogów, i jeśli Bogowie uznają za słuszne (a raczej nie uznają , chociaż nie wiem) że czas by odbić Wolin (bo tak naprawdę chodziło by tylko o Wolin i inne miejsca dawnego kultu) to bym przyłączył się do innej grupy rodzimych by go odbić bo mamy do tej ziemi święte prawo.
Czekam o co chodzi Ci z tymi przyjaciółmi?
Zbaczamy z tematu, załóżcie dla tej rozmowy osobny temat bo nie wiele ma ona wspólnego z darami dla Bogów. Wiara w Bogów lepiej się sprawdza niż współpraca z nimi, rozmawiałem o tym z Welesem i twierdzi on iż małe rzeczy może dopomóc, lecz te duże zostawia dla wiernych bo oni przy nim zostaną i go nie opuszczą, bo kto raz prawdziwie wierzył, szybko nie przestanie.

Nie jesteś pięknym i niepowtarzalnym płatkiem śniegu Jesteś tą samą gnijącą organiczną materią jak wszystko inne
My wszyscy jesteśmy częścią tej samej kompostowej kupy
Jesteśmy całą śpiewającą, całą tańczącą tandetą tego świata
16-02-2013, 09:59
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:


Wiadomości w tym wątku
Dary do Bogów - przez VerumPL - 05-02-2013, 16:04
RE: Dary do Bogów - przez VerumPL - 05-02-2013, 21:13
RE: Dary do Bogów - przez VerumPL - 05-02-2013, 21:19
RE: Dary do Bogów - przez WEndi - 15-02-2013, 09:15
RE: Dary do Bogów - przez VerumPL - 05-02-2013, 21:37
RE: Dary do Bogów - przez VerumPL - 05-02-2013, 21:49
RE: Dary do Bogów - przez Poisoned - 06-02-2013, 17:39
RE: Dary do Bogów - przez Olimpia - 06-02-2013, 18:56
RE: Dary do Bogów - przez Mroku - 14-02-2013, 09:52
RE: Dary do Bogów - przez VerumPL - 14-02-2013, 15:48
RE: Dary do Bogów - przez konidziu - 14-02-2013, 15:55
RE: Dary do Bogów - przez imperator553 - 14-02-2013, 23:50
RE: Dary do Bogów - przez imperator553 - 15-02-2013, 01:57
RE: Dary do Bogów - przez VerumPL - 16-02-2013, 09:59
RE: Dary do Bogów - przez imperator553 - 22-02-2013, 00:14
RE: Dary do Bogów - przez VerumPL - 22-02-2013, 16:58

  • Pokaż wersję do druku
  • Wyślij ten wątek znajomemu
  • Subskrybuj ten wątek
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Witchcraft - Magia, Ezoteryka, Rozwój duchowy | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Theme designed by KoZ.
Edycja © Witchcraft
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Diablo® and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.