Witchcraft - Forum ezoteryczne
  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Współpraca
  • Szukaj
Logowanie — Rejestracja


Witchcraft - Forum ezoteryczne › Luźne › Nasza Twórczość › Literatura v
« Wstecz 1 2 3 4 5

Rymy o Życiu :)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
Witaj, Gościu!
Witaj! Nie jesteś jeszcze zalogowany. Zaloguj się by móc w pełni korzystać ze strony. Jeżeli nie masz jeszcze konta kliknij tutaj.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Tryb drzewa | Tryb normalny
Rymy o Życiu :)
Autor Wiadomość
~Amber
Gość

 
Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Post: #3
RE: Rymy o Życiu :)
Ano tak mam Olimpio :) to może coś jeszcze napisze np. Rymy o tęsknocie i miłości. ** "Wiatr i deszcz za oknem gra, moc żywiołów zaklęta w ciszy mego domu trwa. Tyle magii jest w nas, której nie pokona czas. Tak dobrze mnie znasz, możesz patrzeć śmiało w moja twarz. Kiedy spojrzysz w moje oczy może tylko cie zaskoczy błękit nieba, głębia nocy, ale ty to znasz. Noc otula marzeniami skrycie a serca bicie budzi nas o świcie. Milczę cichutko lecz wciąż myślę czule. Dni odmierzam serca biciem, nocą w myślach tule. Pytam Pana co jest w niebie- jak mam żyć bez ciebie? Patrzy mocno zadumany, po czym lekko się uśmiecha- mile dziecko moje na nic trudy, łezki twoje. Droga, która dzielnie kroczysz otworzyła twoje oczy. Bogu mile miłowanie, kto uwierzy cud się stanie. Kochaj mocno, szczerze a pokonasz każdą Wieżę, wnet Fortuna się obróci i On znajdzie zloty kluczyk. Będzie tulił cię twój Miły, by marzenia się spełniły. Kochaj człowieka żywego, miłością ocalisz dusze Jego. Bądź mu Gwiazda i nadzieja, niech się Jego oczy śmieją. Tyle szepnął Pan z niebiosów po czym posłał uśmiech Losu." **

Ps. To taki rym z wykorzystaniem symboliki Wielkich Arkanów Tarota. ;)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-10-2012, 10:58 {2} przez Olimpia.)
05-10-2012, 10:32
Odpowiedz
Podziękowali:


Wiadomości w tym wątku
Rymy o Życiu :) - przez Amber - 04-10-2012, 20:25
RE: Rymy o Życiu :) - przez Olimpia - 04-10-2012, 20:45
RE: Rymy o Życiu :) - przez Amber - 05-10-2012, 10:32
RE: Rymy o Życiu :) - przez Olimpia - 05-10-2012, 11:00
RE: Rymy o Życiu :) - przez Klakierokles - 05-10-2012, 15:19
RE: Rymy o Życiu :) - przez Olimpia - 05-10-2012, 17:03

  • Pokaż wersję do druku
  • Wyślij ten wątek znajomemu
  • Subskrybuj ten wątek
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Witchcraft - Magia, Ezoteryka, Rozwój duchowy | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Theme designed by KoZ.
Edycja © Witchcraft
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Diablo® and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.