Witchcraft - Forum ezoteryczne
  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Współpraca
  • Szukaj
Logowanie — Rejestracja


Witchcraft - Forum ezoteryczne › Luźne › Nasza Twórczość › Literatura v
« Wstecz 1 2 3 4 5 Dalej »

Wiersz dla Olimpii

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
Witaj, Gościu!
Witaj! Nie jesteś jeszcze zalogowany. Zaloguj się by móc w pełni korzystać ze strony. Jeżeli nie masz jeszcze konta kliknij tutaj.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Tryb drzewa | Tryb normalny
Wiersz dla Olimpii
Autor Wiadomość
Kruchy Niedostępny
Głos forumowy

Liczba postów: 124
Dołączył: Sat Oct 2012
Reputacja: 2
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku:
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: 23
Podziękowano 9 razy w 14 postach
Post: #10
RE: Wiersz dla Olimpii
Gdy myślę o Tobie,
moje serce płonie.
Płonie od miłości,
bo brak mu Twej słodkości,
Przez pewien czas schowane było,
bo mu smutno było,
przez to co się probiło,
na szczęście już się skończyło.
I teraz całe w obłokach,
klęczy i blaga,
za swą głupotę w szczeniecych latach...

Taki mały wierszyk z okazji powrotu na forum. Tak dla Oli za to że jest... :*

Czym jest egzystencja, czy egzystujac mozemy liczyc na cokolwiek poza bolem, czy cokolwiek moze sprawic ze bedziemy spokojni ?

30-05-2013, 21:59
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:


Wiadomości w tym wątku
Wiersz dla Olimpii - przez Peter - 20-10-2012, 22:07
RE: Wiersz dla Olimpi - przez Olimpia - 20-10-2012, 22:29
RE: Wiersz dla Olimpi - przez jazzs - 20-10-2012, 22:57
RE: Wiersz dla Olimpi - przez Irbis - 20-10-2012, 23:25
RE: Wiersz dla Olimpi - przez Venom - 21-10-2012, 00:51
RE: Wiersz dla Olimpii - przez Feras - 21-10-2012, 07:06
RE: Wiersz dla Olimpii - przez konidziu - 21-10-2012, 10:36
RE: Wiersz dla Olimpii - przez Peter - 21-10-2012, 20:34
RE: Wiersz dla Olimpii - przez Venom - 21-10-2012, 21:16
RE: Wiersz dla Olimpii - przez Kruchy - 30-05-2013, 21:59
RE: Wiersz dla Olimpii - przez Marduk - 30-05-2013, 22:21
RE: Wiersz dla Olimpii - przez Marduk - 30-05-2013, 23:10
RE: Wiersz dla Olimpii - przez Marduk - 30-05-2013, 23:22
RE: Wiersz dla Olimpii - przez Marduk - 30-05-2013, 23:30

  • Pokaż wersję do druku
  • Wyślij ten wątek znajomemu
  • Subskrybuj ten wątek
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Witchcraft - Magia, Ezoteryka, Rozwój duchowy | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Theme designed by KoZ.
Edycja © Witchcraft
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Diablo® and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.