Witchcraft - Forum ezoteryczne
  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Współpraca
  • Szukaj
Logowanie — Rejestracja


Witchcraft - Forum ezoteryczne › Magia › Magia Naturalna › Magia Ziemi › Magia Roślin i Magia Drzew v
« Wstecz 1 2 3 4 Dalej »

Piękne i dorodne kwiaty i rośliny

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
Witaj, Gościu!
Witaj! Nie jesteś jeszcze zalogowany. Zaloguj się by móc w pełni korzystać ze strony. Jeżeli nie masz jeszcze konta kliknij tutaj.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Tryb drzewa | Tryb normalny
Piękne i dorodne kwiaty i rośliny
Autor Wiadomość
ivi666 Offline
Użytkownik

Liczba postów: 55
Dołączył: Sun Jun 2013
Reputacja: 4
Płeć: Niezweryfikowana
Znak Zodiaku: Lwiątko
Praktykowany rodzaj magii:
Wszechstronność.

Podziękowania: 0
Podziękowano 1 razy w 0 postach
Post: #1
Piękne i dorodne kwiaty i rośliny
Parę sposobów, by rośliny był piękne i dorodne.
Opisze tutaj parę sposobów, by nasze rośliny pięknie rosły, kwiaty były piękne i by nie obumierały.

Pierwszy sposób, jest to działanie energetyczne miedzi, a skupimy się tutaj na drucie miedzianym, osobiście preferuje dla roślin w podłużnych doniczkach, oczywiście na inne też można.
Otóż bierzemy doniczkę, sadzimy kwiatki i przekładamy drut miedziany przez środek doniczki, tak w jej połowie mniej więcej, i jeden koniec drutu po wyjściu z doniczki naginamy do dołu, a z drugiej strony doniczki do góry,
pokazane jest na zdj., jak to mniej więcej ma wyglądać. Cudo to to nie jest, bo na paint, ale myślę, że wiadomo o co chodzi. - Starałem się.
[attachment=822] Na drugim obrazku jest pokazane, jak to zrobić z większą rośliną np; z drzewem, krzewem itp.
[attachment=823] Dzięki temu ,,zabiegowi'', chronimy nasza roślinkę, przed złym oddziaływaniem energii, ponieważ tworzymy dzięki temu taką barierę tzw; od promiennik. Roślina będzie dorodniejsza, szybciej rosła i mniej podatna na choroby.

Sposób Drugi, sposobem drugim będzie, wzbogacanie rośliny o naszą energię. Podchodzimy pod naszą roślinkę wyciągamy dłonie, wewnętrzną stroną do rośliny (na odległości 5/10cm) i wysyłamy dobrą energię, nie musimy się nawet skupiać, a dla tych, którzy nie potrafią dobrze manipulować energią, niech po prostu tak trzymają te dłonie i myślą dobrze tej rośliny. Taki zabieg codziennie przez 15min, powinno się przeprowadzać. Zapewniam, że roślinka będzie miała więcej siły i będzie szybciej rosła.

Sposób Trzeci, sposób dość stary, stosowany przez znachorki i stare babuszki. - Czyli pokrzywy. Zrywamy parzącą pokrzywę i przed wsadzeniem nowych kwiatów, czy czego tam chcemy, siekamy pokrzywę i mieszamy razem z ziemią i tak wsadzamy, do naszej przygotowanej wcześniej ziemi nasze cudeńka. Kwiaty będą pięknie się prezentowały z takiego względu, że będą pełne w potrzebne im witaminy i wartości odżywcze.
16-06-2013, 20:10
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:


Wiadomości w tym wątku
Piękne i dorodne kwiaty i rośliny - przez ivi666 - 16-06-2013, 20:10
RE: Piękne i dorodne kwiaty i rośliny - przez Amber - 16-06-2013, 21:31
RE: Piękne i dorodne kwiaty i rośliny - przez ivi666 - 16-06-2013, 23:42
RE: Piękne i dorodne kwiaty i rośliny - przez Błękitny - 02-01-2015, 23:43
RE: Piękne i dorodne kwiaty i rośliny - przez Bvizard - 19-11-2015, 22:11
RE: Piękne i dorodne kwiaty i rośliny - przez Avi - 19-11-2015, 23:59

  • Pokaż wersję do druku
  • Wyślij ten wątek znajomemu
  • Subskrybuj ten wątek
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Witchcraft - Magia, Ezoteryka, Rozwój duchowy | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Theme designed by KoZ.
Edycja © Witchcraft
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Diablo® and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.