|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
|
Czytanie kart
|
|
| Autor | Wiadomość |
Shaira
UżytkownikLiczba postów: 89 Dołączył: Sun Sep 2012 Reputacja: 2 Płeć: Kobieta Znak Zodiaku: Baran Praktykowany rodzaj magii: Podziękowania: 4
Podziękowano 2 razy w 2 postach |
|
||
| 28-06-2013, 18:25 |
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Czytanie kart - przez Olimpia - 28-06-2013, 17:39
RE: Czytanie kart - przez Shaira - 28-06-2013, 18:25
RE: Czytanie kart - przez ninjash - 28-08-2014, 01:28
RE: Czytanie kart - przez Olimpia - 28-08-2014, 09:03
RE: Czytanie kart - przez usia - 30-03-2016, 21:47
RE: Czytanie kart - przez Olimpia - 02-04-2016, 22:07
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

złe słowo jakoś mnie to nie leży... jak można mieć wyuczoną intuicję ;? hmmmm...(ale mnie to mierzi XD).