|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
|
Aktywacja Ognia
|
|
| Autor | Wiadomość |
Wredny skórwielLiczba postów: 312 Dołączył: Tue Sep 2012 Płeć: Mężczyzna Znak Zodiaku: Praktykowany rodzaj magii: Podziękowania: 11
Podziękowano 36 razy w 43 postach |
|
||
| 15-09-2013, 11:18 |
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Aktywacja Ognia - przez Olimpia - 23-09-2012, 20:10
RE: Aktywacja Ognia - przez Mira333 - 15-09-2013, 09:09
RE: Aktywacja Ognia - przez Nightmare - 15-09-2013, 11:16
RE: Aktywacja Ognia - przez konidziu - 15-09-2013, 11:18
RE: Aktywacja Ognia - przez Maciej123 - 18-05-2017, 21:09
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ale i tak technika jest dobra, ale dam jeszcze jedną wersję tej techniki: zamiast się po prostu skupiać na ogniu określić emocje, które są podpisane pod ogień i tak samo jak ta technika tylko te emocje z wewnątrz na zewnątrz.