Witchcraft - Forum ezoteryczne
  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Współpraca
  • Szukaj
Logowanie — Rejestracja


Witchcraft - Forum ezoteryczne › Magia › Pytania i problemy v
« Wstecz 1 … 18 19 20 21 22 23 Dalej »

Coś mnie dotyka

[-]
Witaj, Gościu!
Witaj! Nie jesteś jeszcze zalogowany. Zaloguj się by móc w pełni korzystać ze strony. Jeżeli nie masz jeszcze konta kliknij tutaj.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Tryb drzewa | Tryb normalny
Coś mnie dotyka
Autor Wiadomość
wena Offline
Leniwa Szumowina

Liczba postów: 341
Dołączył: Sat Sep 2012
Reputacja: 13
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Baran
Praktykowany rodzaj magii:
.............................

Podziękowania: 5
Podziękowano 10 razy w 11 postach
Post: #14
RE: Coś mnie dotyka
A nie lepiej wyższego byta poprosić o pomoc, jak już się czuje, że się samemu nie ma szans ? Np. mamy takiego Michaela, Samaela, god formy, itp. Wystarczy wydrukować albo narysować singl na kartce i położyć pod poduszkę, albo pod łózko. Z intencją ochrony. Albo Sposób Franz Bardona na wszystkie typy ataków owinąć łózko drutem dookoło i dwa końce drutu podczepić do noża, a następnie ten nóż wbić w podłogę.

"Pamiętaj: w co umysł może uwierzyć, to umysł może osiągnąć...." = Napoleon Hill

----------------------------


[Obrazek: tumblr_omilcy7mzi1ue04pxo1_250.gif]
27-12-2013, 22:11
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:


Wiadomości w tym wątku
Coś mnie dotyka - przez Jestemsłaba - 25-12-2013, 23:32
RE: Coś mnie dotyka - przez Nesse - 25-12-2013, 23:37
RE: Coś mnie dotyka - przez Dantheri Emerro - 25-12-2013, 23:40
RE: Coś mnie dotyka - przez Jestemsłaba - 26-12-2013, 00:18
RE: Coś mnie dotyka - przez konidziu - 26-12-2013, 11:53
RE: Coś mnie dotyka - przez Jestemsłaba - 26-12-2013, 21:57
RE: Coś mnie dotyka - przez herkules - 26-12-2013, 22:15
RE: Coś mnie dotyka - przez Evander - 26-12-2013, 22:18
RE: Coś mnie dotyka - przez Jestemsłaba - 27-12-2013, 13:01
RE: Coś mnie dotyka - przez konidziu - 27-12-2013, 14:37
RE: Coś mnie dotyka - przez Jestemsłaba - 27-12-2013, 21:35
RE: Coś mnie dotyka - przez FEBRa - 27-12-2013, 20:48
RE: Coś mnie dotyka - przez FEBRa - 27-12-2013, 22:02
RE: Coś mnie dotyka - przez wena - 27-12-2013, 22:11
RE: Coś mnie dotyka - przez konidziu - 28-12-2013, 12:13
RE: Coś mnie dotyka - przez FEBRa - 28-12-2013, 14:18
RE: Coś mnie dotyka - przez obca_w_krainie_czarów - 03-01-2014, 13:21

  • Pokaż wersję do druku
  • Wyślij ten wątek znajomemu
  • Subskrybuj ten wątek
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Witchcraft - Magia, Ezoteryka, Rozwój duchowy | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Theme designed by KoZ.
Edycja © Witchcraft
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Diablo® and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.