|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
|
Problem z Empatią
|
|
| Autor | Wiadomość |
Clairvoyant777
Moon777Liczba postów: 18 Dołączył: Thu Oct 2013 Reputacja: 0 Płeć: Mężczyzna Znak Zodiaku: Praktykowany rodzaj magii: Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach |
|
||
| 02-01-2014, 18:24 |
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Problem z Empatią - przez Clairvoyant777 - 02-01-2014, 17:59
RE: Problem z Empatią - przez Ismena - 02-01-2014, 18:11
RE: Problem z Empatią - przez Clairvoyant777 - 02-01-2014, 18:24
RE: Problem z Empatią - przez piotr - 02-01-2014, 18:56
RE: Problem z Empatią - przez Clairvoyant777 - 02-01-2014, 19:04
RE: Problem z Empatią - przez Olimpia - 02-01-2014, 19:06
RE: Problem z Empatią - przez Clairvoyant777 - 02-01-2014, 19:17
RE: Problem z Empatią - przez Olimpia - 02-01-2014, 19:24
RE: Problem z Empatią - przez wena - 03-01-2014, 19:31
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Po mojemu to ty masz lekka nerwice i mozliwe, ze reagujesz zbyt emocjonalnie na awantury domowe, stad odczuwasz ucisk w klatce piersiowej. Proponuje ci nabrac dystansu do ludzi, ktorzy sie kloca i nie brac tego do siebie. Po prostu wychodz, idz na spacer, wlacz muze w swoim pokoju. Wytlumacz sobie, ze niektorzy ludzie tak juz maja, ze nie potrafia spokojnie wyrazac swego zdania, tacy juz sa. Klotnie to niestety czesc zycia i czasem w rodzinie nie sposob ich uniknac, zwlaszcza jak ktos jest cholerykiem. Unikac konfrontacji i zdystansowac sie, nie ma innego wyjscia. Powiedz sobie, ze kobiety pokrzycza i za chwile zapomna, klotnia czasem oczyszcza atmosfere. Naprawde nie warto az tak przeplacac emocjami i nerwami. Nie masz wplywu na zachowanie innych ludzi ale masz wplyw na to, jak ty to odbierzesz. Zachowaj spokoj. 