Witchcraft - Forum ezoteryczne
  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Współpraca
  • Szukaj
Logowanie — Rejestracja


Witchcraft - Forum ezoteryczne › Magia › Pytania i problemy v
« Wstecz 1 … 18 19 20 21 22 23 Dalej »

Problem z Empatią

[-]
Witaj, Gościu!
Witaj! Nie jesteś jeszcze zalogowany. Zaloguj się by móc w pełni korzystać ze strony. Jeżeli nie masz jeszcze konta kliknij tutaj.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Tryb drzewa | Tryb normalny
Problem z Empatią
Autor Wiadomość
Clairvoyant777 Offline
Moon777

Liczba postów: 18
Dołączył: Thu Oct 2013
Reputacja: 0
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku:
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #3
RE: Problem z Empatią
(02-01-2014, 18:11)Ismena napisał(a): Pomozecie. :) Po mojemu to ty masz lekka nerwice i mozliwe, ze reagujesz zbyt emocjonalnie na awantury domowe, stad odczuwasz ucisk w klatce piersiowej. Proponuje ci nabrac dystansu do ludzi, ktorzy sie kloca i nie brac tego do siebie. Po prostu wychodz, idz na spacer, wlacz muze w swoim pokoju. Wytlumacz sobie, ze niektorzy ludzie tak juz maja, ze nie potrafia spokojnie wyrazac swego zdania, tacy juz sa. Klotnie to niestety czesc zycia i czasem w rodzinie nie sposob ich uniknac, zwlaszcza jak ktos jest cholerykiem. Unikac konfrontacji i zdystansowac sie, nie ma innego wyjscia. Powiedz sobie, ze kobiety pokrzycza i za chwile zapomna, klotnia czasem oczyszcza atmosfere. Naprawde nie warto az tak przeplacac emocjami i nerwami. Nie masz wplywu na zachowanie innych ludzi ale masz wplyw na to, jak ty to odbierzesz. Zachowaj spokoj. :)


Moim zdaniem to nie jest nerwica, jestem opanowanym człowiekiem.

(02-01-2014, 18:05)Δkhanta napisał(a): Najpierw żarówki Ci wybuchają, teraz empatia Cię bije po głowie... Zaczynam się zastanawiać, czy to serio, czy kolejny "otherkin" szuka swojej wyjątkowości...




Nie tylko ja szukam wytłumaczenia dziwnych wydarzeń z mojego życia, a było ich sporo. I nie uważam się za wyjątkowego. ;)
02-01-2014, 18:24
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:


Wiadomości w tym wątku
Problem z Empatią - przez Clairvoyant777 - 02-01-2014, 17:59
RE: Problem z Empatią - przez Ismena - 02-01-2014, 18:11
RE: Problem z Empatią - przez Clairvoyant777 - 02-01-2014, 18:24
RE: Problem z Empatią - przez piotr - 02-01-2014, 18:56
RE: Problem z Empatią - przez Clairvoyant777 - 02-01-2014, 19:04
RE: Problem z Empatią - przez Olimpia - 02-01-2014, 19:06
RE: Problem z Empatią - przez Clairvoyant777 - 02-01-2014, 19:17
RE: Problem z Empatią - przez Olimpia - 02-01-2014, 19:24
RE: Problem z Empatią - przez wena - 03-01-2014, 19:31

  • Pokaż wersję do druku
  • Wyślij ten wątek znajomemu
  • Subskrybuj ten wątek
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Witchcraft - Magia, Ezoteryka, Rozwój duchowy | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Theme designed by KoZ.
Edycja © Witchcraft
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Diablo® and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.