Witchcraft - Forum ezoteryczne
  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Współpraca
  • Szukaj
Logowanie — Rejestracja


Witchcraft - Forum ezoteryczne › Magia › Magia Naturalna › Maście, eliksiry i inne receptury v
« Wstecz 1 2 3 4 Dalej »

Uprawianie Mandragory

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
Witaj, Gościu!
Witaj! Nie jesteś jeszcze zalogowany. Zaloguj się by móc w pełni korzystać ze strony. Jeżeli nie masz jeszcze konta kliknij tutaj.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Tryb drzewa | Tryb normalny
Uprawianie Mandragory
Autor Wiadomość
wena Offline
Leniwa Szumowina

Liczba postów: 341
Dołączył: Sat Sep 2012
Reputacja: 13
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Baran
Praktykowany rodzaj magii:
.............................

Podziękowania: 5
Podziękowano 10 razy w 11 postach
Post: #5
RE: Uprawianie Mandragory.
(10-01-2014, 17:31)Ismena napisał(a): Z ta tylko zasada, ze posiadac ja powinna osoba o czystych intencjach. Jesli ktos zle czyni a nawet zyczy komus zle, to moc Mandragory obroci sie przeciwko niemu.
Niekoniecznie, To jest takie straszenie, "nie rób źle bo cb pech będzie prześladował do końca życia."
Nie mam pojęcia jakie właściwości ma mandragora. Ale mandragora nie ukarze swego posiadacza.
Tak samo się to tyczy zwykłego noża. Możesz nim robić co chcesz. On i tak będzie spełniał swą role.
nie zbuntuje się i nie wyda na cb wyroku.
Moralność jest iluzją ludzką. Nie dzieli się na rośliny ani zwierzęta.

"Pamiętaj: w co umysł może uwierzyć, to umysł może osiągnąć...." = Napoleon Hill

----------------------------


[Obrazek: tumblr_omilcy7mzi1ue04pxo1_250.gif]
10-01-2014, 18:04
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:


Wiadomości w tym wątku
Uprawianie Mandragory - przez Spirito K. - 10-01-2014, 11:52
RE: Uprawianie Mandragory. - przez Olimpia - 10-01-2014, 11:56
RE: Uprawianie Mandragory. - przez Spirito K. - 10-01-2014, 12:28
RE: Uprawianie Mandragory. - przez ajka - 10-01-2014, 16:59
RE: Uprawianie Mandragory. - przez wena - 10-01-2014, 18:04
RE: Uprawianie Mandragory. - przez Spirito K. - 10-01-2014, 19:52
RE: Uprawianie Mandragory - przez Wojtek - 19-07-2014, 11:42
RE: Uprawianie Mandragory - przez Wojtek - 19-07-2014, 23:10
RE: Uprawianie Mandragory - przez Blackadder - 20-07-2014, 17:15
RE: Uprawianie Mandragory - przez kama - 21-07-2014, 23:44
RE: Uprawianie Mandragory - przez Wojtek - 22-07-2014, 00:03
RE: Uprawianie Mandragory - przez Tetram - 22-07-2014, 00:07

  • Pokaż wersję do druku
  • Wyślij ten wątek znajomemu
  • Subskrybuj ten wątek
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Witchcraft - Magia, Ezoteryka, Rozwój duchowy | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Theme designed by KoZ.
Edycja © Witchcraft
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Diablo® and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.