Witchcraft - Forum ezoteryczne
  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Współpraca
  • Szukaj
Logowanie — Rejestracja


Witchcraft - Forum ezoteryczne › Magia › Magia Naturalna › Maście, eliksiry i inne receptury v
« Wstecz 1 2 3 4 Dalej »

Herbata Snów

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
Witaj, Gościu!
Witaj! Nie jesteś jeszcze zalogowany. Zaloguj się by móc w pełni korzystać ze strony. Jeżeli nie masz jeszcze konta kliknij tutaj.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Tryb drzewa | Tryb normalny
Herbata Snów
Autor Wiadomość
Absinth Offline
Diabła Bard

Liczba postów: 314
Dołączył: Sat Feb 2014
Reputacja: 29
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku:
Praktykowany rodzaj magii:
czerwono-zielona w żółte paski

Podziękowania: 0
Podziękowano 3 razy w 0 postach
Post: #8
RE: Herbata Snów
Zioła już zebrane, jak dobrze pójdzie dziś wieczorem łyknę sobie herbatkę. :)


PS tak jak pisałem, Jaśminu nie znalazłem, ale podmieniam go na czarny bez i do tego 0.5 części dzikiej pietruszki (ta pietruszka tylko opcjonalnie, nie wiem czy ją dodać czy nie).

Mam ,,inne'' poczucie humoru, jeżeli go nie rozumiesz nie martw się, ja również czasem mam z tym problem. ;) 

,,W dzień, gdy naj­silniej­sza światła moc, magia się uk­ry­wa, bo jest sową. Nig­dy, nig­dy się nie do­wiesz, jak wiel­ki to ptak, gdy w twym ser­cu gniaz­do wi­je, wi­je wróbel.''
25-06-2014, 16:57
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:


Wiadomości w tym wątku
Herbata Snów - przez Olimpia - 21-04-2013, 14:23
RE: Herbata Snów - przez Verisa - 05-01-2014, 05:27
RE: Herbata Snów - przez Poszukiwacz - 20-05-2014, 11:22
RE: Herbata Snów - przez Olimpia - 20-05-2014, 11:23
RE: Herbata Snów - przez Absinth - 24-06-2014, 20:50
RE: Herbata Snów - przez Blackadder - 24-06-2014, 21:00
RE: Herbata Snów - przez HeyMacarena - 25-06-2014, 11:13
RE: Herbata Snów - przez Absinth - 25-06-2014, 16:57
RE: Herbata Snów - przez Blackadder - 27-06-2014, 07:09
RE: Herbata Snów - przez Blackadder - 27-06-2014, 07:43
RE: Herbata Snów - przez Absinth - 28-06-2014, 09:35
RE: Herbata Snów - przez Blackadder - 06-07-2014, 10:45
RE: Herbata Snów - przez Animal - 19-12-2014, 16:58
RE: Herbata Snów - przez Lossen - 19-12-2014, 18:05

  • Pokaż wersję do druku
  • Wyślij ten wątek znajomemu
  • Subskrybuj ten wątek
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Witchcraft - Magia, Ezoteryka, Rozwój duchowy | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Theme designed by KoZ.
Edycja © Witchcraft
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Diablo® and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.