Witchcraft - Forum ezoteryczne
  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Współpraca
  • Szukaj
Logowanie — Rejestracja


Witchcraft - Forum ezoteryczne › Powiązane z magią › Inne v
« Wstecz 1 2 3 4 Dalej »

Żywienie się Energią

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
Witaj, Gościu!
Witaj! Nie jesteś jeszcze zalogowany. Zaloguj się by móc w pełni korzystać ze strony. Jeżeli nie masz jeszcze konta kliknij tutaj.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Tryb drzewa | Tryb normalny
Żywienie się Energią
Autor Wiadomość
akhord Offline
Użytkownik

Liczba postów: 2
Dołączył: Sun Jun 2014
Reputacja: 0
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: skorpion
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #18
RE: Żywienie się Energią
Witam wszystkich

Jestem nowym użytkownikiem. Właśnie jestem w trakcie przechodzenia na odrzynanie się praną/energią. Zainteresowała mnie ta dyskusja więc się zarejestrowałem na forum.

Proces przechodzenia na niejedzenie jest skomplikowany bardziej mentalnie niż fizycznie.
Trzeba przekonać się dogłębnie do tego procesu. Trzeba być pewnym swojej podświadomości.
Gdy ktoś nawet bardzo chce przejść na niejedzenie, a jego podświadomość się tego boi to niejedzenie jest niemożliwe.

Gdy ktoś się jednak na to zdecyduje. Radze mu przynajmniej w pierwszych tygodniach odizolować się od społeczeństwa. Wyjechać na wakacje i spędzić je w osamotnieniu lub po prostu poczekać jak będzie się miało wolną chatę i na kilka tygodni wziąć wolne w pracy.

Na początku niejedzenia organizm pozbywa się toksyn na potęgę. A to oznacza, że przez jakiś czas okropnie się śmierdzi:)

Gdy ktoś ma jakieś pytania niech pisze.
30-06-2014, 00:10
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:


Wiadomości w tym wątku
Żywienie się Energią - przez Viktor - 24-04-2014, 15:12
RE: żywienie się Energią - przez Razkael - 24-04-2014, 17:14
RE: żywienie się Energią - przez cze6slaw - 24-04-2014, 17:17
RE: żywienie się Energią - przez Viktor - 24-04-2014, 20:04
RE: żywienie się Energią - przez SorrorNesse - 24-04-2014, 20:20
RE: żywienie się Energią - przez Raven - 25-04-2014, 00:49
RE: żywienie się Energią - przez Razkael - 25-04-2014, 07:06
RE: Żywienie się Energią - przez Viktor - 25-04-2014, 13:01
RE: Żywienie się Energią - przez Ismena - 25-04-2014, 17:31
RE: Żywienie się Energią - przez wena - 26-04-2014, 09:09
RE: Żywienie się Energią - przez Ismena - 26-04-2014, 11:38
RE: Żywienie się Energią - przez cze6slaw - 26-04-2014, 12:50
RE: Żywienie się Energią - przez kozioł - 26-04-2014, 15:10
RE: Żywienie się Energią - przez DarkKnight - 27-04-2014, 12:50
RE: Żywienie się Energią - przez akhord - 30-06-2014, 00:10

  • Pokaż wersję do druku
  • Wyślij ten wątek znajomemu
  • Subskrybuj ten wątek
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Witchcraft - Magia, Ezoteryka, Rozwój duchowy | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Theme designed by KoZ.
Edycja © Witchcraft
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Diablo® and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.