|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
|
Witam was
|
|
| Autor | Wiadomość |
|
~Ismena
Gość Podziękowania:
Podziękowano razy w postach |
|
||
| 14-09-2014, 17:50 |
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
RE: Witam was - przez atik - 14-09-2014, 16:21
RE: Witam was - przez Ismena - 14-09-2014, 17:12
RE: Witam was - przez Manussa - 14-09-2014, 17:44
RE: Witam was - przez Ismena - 14-09-2014, 17:50
RE: Witam was - przez Finneus - 14-09-2014, 17:20
RE: Witam was - przez Manussa - 14-09-2014, 17:52
RE: Witam was - przez Tetram - 14-09-2014, 18:32
RE: Witam was - przez Manussa - 14-09-2014, 18:47
RE: Witam was - przez Tetram - 14-09-2014, 18:48
RE: Witam was - przez Olimpia - 14-09-2014, 18:53
RE: Witam was - przez Manussa - 14-09-2014, 18:56
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Nie mam uprzedzen do Buddyzmu. O ksiegach mowilam ogolnie. Podoba mi sie Twoja odpowiedz. Pozdrawiam i zycze powodzenia w "rozgryzaniu" tego swiata. 