Witchcraft - Forum ezoteryczne
  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Współpraca
  • Szukaj
Logowanie — Rejestracja


Witchcraft - Forum ezoteryczne › Magia › Magia Naturalna › Magia Ziemi › Magia Kamieni v
1 2 3 Dalej »

Srebro

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
Witaj, Gościu!
Witaj! Nie jesteś jeszcze zalogowany. Zaloguj się by móc w pełni korzystać ze strony. Jeżeli nie masz jeszcze konta kliknij tutaj.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Tryb drzewa | Tryb normalny
Srebro
Autor Wiadomość
Shadow Niedostępny
Użytkownik

Liczba postów: 273
Dołączył: Mon Jul 2015
Reputacja: 4
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Wodnik, chiński-tygrys
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: 0
Podziękowano 1 razy w 0 postach
Post: #6
RE: Srebro
Możecie się z tym nie zgodzić ale ja uważam, że srebro ściaga ze mnie ból. Nosze srebrny łańcuszek, taki jakby płaski, średniej wielkości bo waży 21g, ale działa znakomicie. Ból odczuwam w minimalm stopniu, kiedy go zdejme nasila sie, a po ponownym założeniu ustępuje. Ale ma to wade estetyczne, przejmując ból srebro ciemnieje/czarnieje i ciężko to wyczyścić. Barwa powraca jakiś czas po ustąpieniu bólu lub zdjęciu łańcuszka. Nie tylko mi pomaga tak srebro... jak myślicie to działanie samego srebra czy czegoś jeszcze do tego użyto. Łańcuszek dostałem w prezencie więc nie wiem czy ktoś go lekko nie zmodyfikował
15-07-2015, 16:41
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:


Wiadomości w tym wątku
Srebro - przez Olimpia - 23-09-2012, 20:44
RE: Srebro - przez Atria - 25-11-2014, 22:00
RE: Srebro - przez tupajda - 26-11-2014, 11:26
RE: Srebro - przez Olimpia - 26-11-2014, 11:38
RE: Srebro - przez aim72 - 26-11-2014, 12:20
RE: Srebro - przez Shadow - 15-07-2015, 16:41
RE: Srebro - przez Olimpia - 15-07-2015, 17:56
RE: Srebro - przez Shadow - 15-07-2015, 18:00
RE: Srebro - przez Olimpia - 15-07-2015, 18:05
RE: Srebro - przez Shadow - 15-07-2015, 18:12
RE: Srebro - przez Olimpia - 15-07-2015, 18:48
RE: Srebro - przez Shadow - 15-07-2015, 19:06
RE: Srebro - przez Gauge - 15-07-2015, 19:34
RE: Srebro - przez tupajda - 16-07-2015, 09:56
RE: Srebro - przez Gauge - 16-07-2015, 14:43
RE: Srebro - przez Shadow - 15-07-2015, 20:30
RE: Srebro - przez Gauge - 15-07-2015, 22:28
RE: Srebro - przez Shadow - 15-07-2015, 22:49
RE: Srebro - przez Olimpia - 15-07-2015, 23:21
RE: Srebro - przez Shadow - 16-07-2015, 10:31

  • Pokaż wersję do druku
  • Wyślij ten wątek znajomemu
  • Subskrybuj ten wątek
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Witchcraft - Magia, Ezoteryka, Rozwój duchowy | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Theme designed by KoZ.
Edycja © Witchcraft
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Diablo® and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.