Witchcraft - Forum ezoteryczne
  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Współpraca
  • Szukaj
Logowanie — Rejestracja


Witchcraft - Forum ezoteryczne › Magia › Magia Naturalna › Magia Ziemi › Magia Kamieni v
1 2 3 Dalej »

Srebro

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
Witaj, Gościu!
Witaj! Nie jesteś jeszcze zalogowany. Zaloguj się by móc w pełni korzystać ze strony. Jeżeli nie masz jeszcze konta kliknij tutaj.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Tryb drzewa | Tryb normalny
Srebro
Autor Wiadomość
Shadow Niedostępny
Użytkownik

Liczba postów: 273
Dołączył: Mon Jul 2015
Reputacja: 4
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Wodnik, chiński-tygrys
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: 0
Podziękowano 1 razy w 0 postach
Post: #14
RE: Srebro
A bolało cię coś? Tylko nie chodzi o taki ból, że walniesz w coś i ma cię nie boleć, bo masz na sobie srebro. To działa na ból głowy, bóle reumatyczne (takie na zmiane pogody), bóle stawów, jeśli coś sie źle zrosło i boli, jeśli kiedyś np. długo patrzyłeś w telefon ze spószczoną głową i nadrósł ci krąg szyjny. Mała narośl, nie widoczna nawet kiedy jesteś wyprostowany też nieźle boli i srebro to łagodzi i prawdopodobnie pomoże na mocne stłuczenie(ból w kości), ale nie od razu tylko po czasie kiedy ból zelży to srebro zniweluje reszte. To czy srebro pomaga najprawdopodobniej zależy od twoich predyspozycji i "symbiozy" do jakiej jesteś zdolny ze srebrem. Na każdego działa inaczej, jednemu zabierze cały ból, mi zabiera ok 90%, a komuś wogóle nie pomoże

Srebro to mój ulubiony metal i troche się nim interesuje. Przedewszystkim może się łączyć z organizmem, kiedy tkwi w ciele ono nie potraktuje go jako ciało obce...
Wedłóg mnie cały proces zabierania bólu wygląda tak:
Najpierw jeśli człowiek jest do tego zdolny srebro łączy się z nim (srebro w postaci biżuteri).
Potem odbiera od niego ból/złą energie, dlatego ciemnieje/czernieje. Filtruje tą energie i kiedy skończy ją filtrować znowu przybiera swoją barwe - jaśnieje. Tylko nie wiem co potem się dzieje z energią, oddaje ją nam/do otoczenia/gdzieś indziej/zatrzymóje ją. Ciężko stwierdzić. Nie wiem czy to zgodne z prawami energetyki ale to moja teoria. To może być głupie ale niedługo zrobie eksperyment, spróbuje potraktować srebro jak myślącą istote, ktoś może jeszcze chętny spróbować i porównać wyniki?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-07-2015, 20:48 {2} przez Shadow.)
15-07-2015, 20:30
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:


Wiadomości w tym wątku
Srebro - przez Olimpia - 23-09-2012, 20:44
RE: Srebro - przez Atria - 25-11-2014, 22:00
RE: Srebro - przez tupajda - 26-11-2014, 11:26
RE: Srebro - przez Olimpia - 26-11-2014, 11:38
RE: Srebro - przez aim72 - 26-11-2014, 12:20
RE: Srebro - przez Shadow - 15-07-2015, 16:41
RE: Srebro - przez Olimpia - 15-07-2015, 17:56
RE: Srebro - przez Shadow - 15-07-2015, 18:00
RE: Srebro - przez Olimpia - 15-07-2015, 18:05
RE: Srebro - przez Shadow - 15-07-2015, 18:12
RE: Srebro - przez Olimpia - 15-07-2015, 18:48
RE: Srebro - przez Shadow - 15-07-2015, 19:06
RE: Srebro - przez Gauge - 15-07-2015, 19:34
RE: Srebro - przez tupajda - 16-07-2015, 09:56
RE: Srebro - przez Gauge - 16-07-2015, 14:43
RE: Srebro - przez Shadow - 15-07-2015, 20:30
RE: Srebro - przez Gauge - 15-07-2015, 22:28
RE: Srebro - przez Shadow - 15-07-2015, 22:49
RE: Srebro - przez Olimpia - 15-07-2015, 23:21
RE: Srebro - przez Shadow - 16-07-2015, 10:31

  • Pokaż wersję do druku
  • Wyślij ten wątek znajomemu
  • Subskrybuj ten wątek
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Witchcraft - Magia, Ezoteryka, Rozwój duchowy | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Theme designed by KoZ.
Edycja © Witchcraft
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Diablo® and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.